آنلاک فکتوری چیست

 

مفهوم آیفون لاک [ Locked ]  و آنلاک [ Unlocked ] : 

 

برخی از اپراتورهای بزرگ تلفن همراه برای جذب بیشتر مشتری با شرکت اپـــل قراردادهایی میبندند که آیــفون های سفارش شده توسط آنها توسط اپـــل اصطلاحا قفل ( یا Lock ) شوند بدین صورت که فقط تـحت سیم کارت های این اپراتور قابل استفاده باشند٬ به عبارت دیگر این آیفون ها فقط در یک کشور و فقط با یک اپراتور از امکان اکتیو و استفاده بهره مند خواهند بود . این دسته از آیفــــون ها که به آیفـون های لاک شهرت دارند همچون آیفون های آنلاک (غیر قراردادی) با قیمت های پایین تری نیز وارد خیلی از کـشورها از جمله ایران میشوند. همواره کسانی که آیــفون لاک در اختیار دارند در بدو استفاده و قرار دادن سیم کارت هایی نظیر ایرانسل٬ همراه اول و رایتل با پیامی نظیر Simcard not Supported و یا Simcard invalid مبنی بر لاک بودن دیوایس مورد نظر مواجه می شوند و سعی دارند با آنلاک فکتوری یا آنلاک سخت افزاری دیوایس مورد نظر را فعال نموده و مانند هر گوشی دیگری٬ آنتن داشته باشند!
 

بدیهی است که اولویت در نوع آنلاک٬ با آنلاک فکتوری است چرا که یکبار و برای همیشه انجام خواهد شد.  آیفــون آنلاکر جهت رفع این مشکلات با تعیین اپراتور (با استفاده از سریال دیوایس) و برآورد و پـرداخت هزینه درخواست شده به اپراتور مورد نظر ، تقاضای خود را جهت آنلاک کردن آیفون در سرور ثبت می کند و بعد از آنلاک فکتوری آیفون به مشتری از طریق پیامک و ایمیل ابلاغ خواهد کرد. سپس مشتری محترم میتواند با قرار دادن سیم کارت خود در آیفون براحتی و مانند هر گوشی دیگری از تمام امکانات دیوایس خود استفاده کند .

 

    آنلاک آیفون ۷

 

 

 

آنلاک فکتوری آیفون شـــامل تمام آیفون های لاک نظیر آیفون ۱۰ ( یا همان آیفون X ) ٬ آیفون ۸ ٬ آیفون ۸ پلاس ٬ آیفون 7 , آیفون 7 پلاس ‌, آیفون 6s, آیفون 6s پلاس ٬ آیفون 6, آیفون 6 پلاس ٬ آیفون 5s , آیفون 5c , آیفون 5 , آیفون 4s , آیفون 4 , آیفون 3gs , 3g و آیفون 2g است ، پس با عنایت به اینکه آیفون 2g/3g/3gs/4/4s در فروشگاه اضافه نشده است می توانید جهت آنلاک فکتوری دیوایس مورد نظر با پشتیبانی تماس بگیرید، همچنین در صورتی که بعد از تعیین اپراتور و برآورد هزینه آنلاک فکتوری٬ مبلغ آن از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نبود و یا اپراتور سرویسی جهت آنلاک فکتوری برای دیوایس شما ارائه نداده بود٬ میتوانید برای آیفون 4s (و 4s به بالا) بصورت سخت افزاری اقدام فرمایید .

 

 

اگر قبلا آیفون شما آنلاک بوده و اکنون با ریستور یا آپدیت لاک شده است ٬ علت آن را در مقاله " آیا آیفون شما در صف لاک شدن است ؟! " بخوانید .

 

اگر با پیام هایی نظیر Could not activate iphone, SSN zipcode, Remote Managment ,... مواجه شدید ٬ مقاله آنلاک و اکتیو آیفون را مطالعه فرمایید .

 

 

 

لطفا توجه فرمایید :

 

- آنلاک فکتوری آیفون کاملا قانونی بوده و توسط اپراتور مورد نظر بدون هیچگونه نرم افزار و یا سخت افزاری و بصورت دائم و همیشگی خواهد بود 

 

- این کار بدون نیاز به مراجعه حضوری تنها با تعیین اپراتور سریال آیفون و سپس پرداخت هزینه مربوطه در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد

 

- هزینه و زمان آنلاک فکتوری دیوایس شما کاملا وابسته به اپراتور آیفون شماست که با تعیین اپراتور آیفون مشخص خواهد شد 

 

- فراموش نکنید که بعد از دریافت Email / SMS مبنی بر آنلاک شدن آیفون شما٬ حتما مراحل بعد از آنلاک فکتوری را انجام دهید

 

- در صورتی که در روال خرید از این فروشگاه سوال یا ابهامی دارید٬ اینجا کلیک کنید

 

در صورت بروز هرگونه سوال در خصوص آنلاک فکتوری آیفون ٬ با واحد پشتیبانی از طریق شماره 22001610-021 یا 09128760877 تماس بگیرید