آنلاک فکتوری چیست

مفهوم آیفون لاک [ Locked ]  و آیفون آنلاک [ Unlocked ] : 

برخی از اپراتورهای بزرگ تلفن همراه برای جذب بیشتر مشتری با شرکت اپل قراردادهایی میبندند که آیــفون های سفارش شده توسط آنها توسط اپـــل اصطلاحا قفل ( یا Lock ) شوند بدین صورت که فقط تـحت سیم کارت های این اپراتور قابل استفاده باشند٬ به عبارت دیگر این آیفون ها فقط در یک کشور و فقط با یک اپراتور قابل استفاده خواهند بود . این دسته از آیفــــون ها که به آیفـون های لاک شهرت دارند همچون آیفون های آنلاک (غیر قراردادی) با قیمت های پایین تری نیز وارد خیلی از کـشورها از جمله ایران میشوند. همواره کسانی که آیــفون لاک در اختیار دارند در بدو استفاده و قرار دادن سیم کارت هایی نظیر ایرانسل٬ همراه اول و رایتل با پیامی نظیر Sim not Supported و یا Sim not valid مبنی بر لاک بودن سیمکارت دیوایس مورد نظر مواجه می شوند و سعی دارند با آنلاک فکتوری یا آنلاک سخت افزاری دیوایس مورد نظر را فعال نموده و مانند هر گوشی دیگری٬ آنتن داشته باشند!
 

بدیهی است که اولویت در آنلاک ٬ با آنلاک فکتوری است چرا که یکبار و برای همیشه انجام خواهد شد.  آیفون آنلاکر جهت رفع این مشکلات با تعیین اپراتور (با استفاده از سریال دیوایس) و برآورد و پـرداخت هزینه درخواست شده به اپراتور مورد نظر ، تقاضای خود را جهت آنلاک کردن آیفون در سرور ثبت می کند و بعد از آنلاک فکتوری آیفون به مشتری از طریق پیامک و ایمیل ابلاغ خواهد کرد. سپس مشتری محترم میتواند با قرار دادن سیم کارت خود در آیفون براحتی و مانند هر گوشی دیگری از تمام امکانات دیوایس خود استفاده کند .

 

آنلاک آیفون ۱۴

 

 

آنلاک فکتوری آیفون شـــامل تمام آیفون های لاک نظیر آیفون 14/15ProMax ٬ آیفون 14/15Pro ٬ آیفون 14/15 و آیفون 14/15 پلاس ٬  آیفون 13ProMax ٬ آیفون 13Pro ٬ آیفون 13 و آیفون 13 مینی ٬ آیفون 12ProMax ٬ آیفون 12Pro ٬ آیفون 12 ٬ آیفون 11ProMax ٬ آیفون 11Pro ٬ آیفون ۱۱ ٬ و آیفون X/Xr/Xs/XsMax ٬ آیفون ۸ ٬ آیفون ۸ پلاس ٬ آیفون 7 , آیفون 7 پلاس ‌, آیفون 6s, آیفون 6s پلاس ٬ آیفون 6, آیفون 6 پلاس ٬ آیفون 5s , آیفون 5c , آیفون 5 , آیفون 4s , آیفون 4 , آیفون 3gs , 3g و آیفون 2g است ، با عنایت به اینکه آیفون 2g/3g/3gs/4/4s/5/5c/5s بعلت استقبال کمتر و شلوغی در فروشگاه آیفون آنلاکر اضافه نشده است ٬ شما مشتریان گرامی می توانید جهت آنلاک فکتوری این آیفون ها ٬ سفارش خود را روی سرویس ۶/۶اس همان اپراتور ثبت نمایید ، همچنین در صورتی که بعد از تعیین اپراتور و برآورد هزینه آنلاک فکتوری٬ مبلغ آن از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نبود و یا اپراتور سرویسی جهت آنلاک فکتوری برای دیوایس شما ارائه نداده بود٬ میتوانید آیفون خود را آنلاک سخت افزاری نمایید .

چرا برخی آیفون ها بعد از مدتی دوباره لاک خواهند شد و چرا هزینه آنلاک فکتوری برخی سایت ها متفاوت است ؟ مقاله آنلاک غیر رسمی آیفون را بخوانید و همچنین اگر قبلا آیفون شما آنلاک بوده و اکنون با ریستور یا آپدیت لاک شده است ٬ علت آن را در مقاله " آیا آیفون شما در صف لاک شدن است ؟! " بخوانید .

 

لطفا توجه فرمایید :

- آنلاک فکتوری آیفون کاملا قانونی بوده و توسط اپراتور مورد نظر بدون هیچگونه نرم افزار و یا سخت افزاری و بصورت دائم و همیشگی خواهد بود 

- این کار بدون نیاز به مراجعه حضوری تنها با تعیین اپراتور سریال آیفون و سپس پرداخت هزینه مربوطه در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد

- هزینه و زمان آنلاک فکتوری دیوایس شما کاملا وابسته به اپراتور آیفون شماست که با تعیین اپراتور آیفون مشخص خواهد شد 

- فراموش نکنید که بعد از دریافت Email / SMS مبنی بر آنلاک شدن آیفون شما٬ حتما مراحل بعد از آنلاک فکتوری را انجام دهید

- در صورتی که در روال خرید از این فروشگاه سوال یا ابهامی دارید٬ اینجا کلیک کنید

در صورت بروز هرگونه سوال در خصوص آنلاک فکتوری آیفون ٬ با واحد پشتیبانی از طریق شماره 22001610-021 تماس حاصل فرمایید

 

پشتیبانی آیفون آنلاکر