آیفون آنلاکر » ریکاوری اپل آیدی

ریکاوری اپل آیدی

ریکاوری اپل آیدی
مدل: recoveryappleid
سرویس: قابل ارائه است
قیمت: 0 تومان

اطلاعات آیفون شما


* اپل آیدی:

* IMEI-SerialNumber:

تعداد:  
251  4/5 از 251 رای  |   نوشتن نظر

اگر از اپل آیدی های کارتی موجود در بازار استفاده نموده اید و بعد از مدتی کارت آن را گم کرده اید و یا به هر دلیلی اپل آیدی شما لاک / قفل شده و دسترسی به سوالات امنیتی صحیح آن ندارید و یا دچار فراموشی رمز اپل ایدی کارتی شده اید معمولا نیازی به سرویس حذف آیکلود با هزینه های بالا نخواهید داشت و می توانید نسبت به ریکاوری اپل آیدی ( آنلاک اپل ایدی کارتی یا همان بازیابی اپل آیدی کارتی ) اقدام فرمایید. لازم به ذکر است اگر اپل آیدی شما روی چند دیوایس تنظیم شده است ٬ فقط یکی از سریال ها را در کادر بالا وارد نموده و بعد از آنلاک اپل آیدی کارتی شما می توانید از آیکلود همه دستگاه ها خارج شوید! گاهی ممکن است حذف اپل ایدی کارتی طبق مدل دستگاه انجام شود که در این حالت هزینه حذف هردستگاه بصورت مجزا به شما اطلاع داده خواهد شد .

برای استفاده از این سرویس آنلاک اپل آیدی کارتی می بایست اپل آیدی خود را بدانید و از آن اطمینان داشته باشید ٬ زیرا ما بر خلاف سرویس حذف آیکلود ٬ اپل ایدی شما را از روی دیوایس شما حذف نمی کنیم و پسورد اپل آیدی را برای شما بازیابی می کنیم و شما با داشتن پسورد جدید می توانید خودتان حذف اپل آیدی کارتی انجام دهید ٬ به همین دلیل چنانچه اپل آیدی شما ریکاوری گردد و بعد از آن متوجه شوید که اپل آیدی دیگری روی دیوایس شما بوده است ٬ مسئولیت آن با شماست و هزینه ای عودت داده نخواهد شد .

این سرویس برای ریکاوری اپل آیدی کارتی یا همان آنلاک اپل ایدی کارتی می باشد. به همین منظور لطفا اگر از اپل آیدی شخصی و با نام و ایمیل خود استفاده نموده اید و یا اگر اطمینان دارید که اپل آیدی شما کارتی بوده اما اکنون دسترسی به یوزرنیم کامل آن ندارید (مثلا دیوایس شما ریست شده و بصورت : a*** @u****.co نمایش داده میشود) در این سرویس ثبت درخواست نفرمایید.

 

چرا اپل ایدی کارتی من لاک شده است ؟

اپل آیدی های کارتی و اماده با ربات ساخته شده و امنیت بسیار پایینی دارند از این رو  ممکن است چند هزار اپل ایدی اطلاعات سوالات امنیتی مشابهی داشته باشند که طی زمان اطلاعات آنها لو رفته و توسط برخی افراد سودجو نظیر سازنده ٬ فروشنده اپل آیدی ٬ هکرها و... تغییر داده می شود . دقت نمایید که ما به هیچ عنوان پیشنهاد نمیکنیم که از اپل آیدی کارتی و آماده استفاده کنید زیرا در این صورت دچار فراموشی رمز اپل ایدی کارتی شده و نیاز به آنلاک اپل آیدی پیدا می کنید ٬ شما حتما میبایست یک اپل ایدی شخصی بنام خود داشته باشید تا روزی حتی اگر نیاز به بازیابی اپل آیدی یا بازیابی اپل آیدی داشته باشید خودتان بتوانید از طریق ایمیل پشتیبان آن را بصورت رایگان از طریق سایت اپل برگردانید! در این راستا افرادی که هم اکنون ایدی آنها لاک شده و از سرویس آنلاک اپل ایدی کارتی استفاده می نمایند فقط و فقط ۴۸ ساعت فرصت دارند تا از آن برای همیشه خارج شوند و آیفون آنلاکر مسئولیتی در قبال لاک شدن مجدد آن در آینده ندارد .

در صورت استفاده از اپل آیدی کارتی می بایست از آن فقط در اپ استور استفاده نمایید ٬ اگر شما از کاربران اپل آیدی کارتی می باشید اما هنوز با مشکلی مواجه نشده اید ٬ هرچه سریع تر از آیکلود خارج شوید! اگر نیز توانایی ساخت یک اپل آیدی شخصی را ندارید و مایل به استفاده از آیکلود می باشید: حتما ابتدا به سایت اپل مراجعه نموده و کلیه اطلاعات نظیر : سوالات امنیتی ٬ تاریخ تولد ٬ ایمیل پشتیبان را تغییر داده تا دسترسی افراد غیرمجاز را قطع نمایید .
 

شما مشتریان گرامی برای استعلام می توانید اپل آیدی و سریال دیوایس خود را در کادر بالا وارد نموده و ثبت درخواست نمایید تا در اسرع وقت شرایط ریکاوری اپل آیدی شما طی ایمیل برای شما ارسال گردد .

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

پشتیبانی اینستاگرام آیفون آنلاکر

تلگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی واتس اپ آیفون آنلاکر

خرید اپل ایدی عمده همکار

پشتیبانی آیفون آنلاکر