آیفون آنلاکر » ریکاوری اپل آیدی

ریکاوری اپل آیدی

ریکاوری اپل آیدی
مدل: recoveryappleid
سرویس: قابل ارائه است
قیمت: 0 تومان

اطلاعات آیفون شما


* IMEI-SerialNumber:

* اپل آیدی:

تعداد:  
215  4/5 از 215 رای  |   نوشتن نظر

اگر از اپل آیدی های کارتی موجود در بازار استفاده نموده اید یا اپل آیدی خود را از یکی از سایت های فروش اپل آیدی خریداری نموده اید و بعد از مدتی اپل آیدی شما لاک / قفل شده یا سوالات امنیتی و پسورد آن صحیح نیست و یا دچار فراموشی رمز اپل ایدی کارتی شده اید معمولا نیازی به سرویس حذف آیکلود با هزینه های بالا نخواهید داشت و می توانید نسبت به ریکاوری اپل آیدی ( آنلاک اپل ایدی کارتی یا همان بازیابی اپل آیدی کارتی ) اقدام فرمایید. لازم به ذکر است اگر اپل آیدی شما روی چند دیوایس تنظیم شده است ٬ فقط یکی از سریال ها را در کادر بالا وارد نموده و بعد از آنلاک اپل آیدی کارتی شما می توانید از آیکلود همه دستگاه ها خارج شوید! گاهی ممکن است حذف اپل ایدی کارتی طبق مدل دستگاه انجام شود که در این حالت هزینه حذف هردستگاه بصورت مجزا به شما اطلاع داده خواهد شد .

سرویس ریکاوری اپل آیدی رایگان نیست! استعلام و برآورد هزینه آن بصورت رایگان خواهد بود . برای استفاده از این سرویس آنلاک اپل آیدی کارتی می بایست اپل آیدی خود را بدانید و از آن اطمینان داشته باشید ٬ زیرا ما بر خلاف سرویس حذف آیکلود ٬ اپل ایدی شما را از روی دیوایس شما حذف نمی کنیم و اپل آیدی را برای شما بازیابی می کنیم و اطلاعات جدید آن را در اختیار شما قرار خواهیم داد و شما با داشتن پسورد جدید می توانید خودتان حذف اپل آیدی کارتی انجام دهید ٬ به همین دلیل چنانچه اپل آیدی شما ریکاوری گردد و بعد از آن متوجه شوید که اپل آیدی دیگری روی دیوایس شما بوده است ٬ مسئولیت آن با شماست و هزینه ای عودت داده نخواهد شد .

بدیهی است که این سرویس برای ریکاوری اپل آیدی کارتی یا همان آنلاک اپل ایدی کارتی می باشد. به همین منظور لطفا اگر از اپل آیدی شخصی و با نام و ایمیل خود استفاده نموده اید و یا اگر اطمینان دارید که اپل آیدی شما کارتی بوده اما اکنون دسترسی به یوزرنیم کامل آن ندارید (بطور مثال دیوایس شما ریست شده و بصورت : a*** @u****.co نمایش داده میشود) در این سرویس ثبت درخواست نفرمایید.

 

چرا اپل ایدی کارتی من لاک شده است ؟

اپل آیدی های کارتی و اماده با ربات ساخته شده و امنیت بسیار پایینی دارند از این رو  ممکن است چند هزار اپل ایدی اطلاعات سوالات امنیتی مشابهی داشته باشند که طی زمان اطلاعات آنها لود رفته و توسط برخی افراد سودجو تغییر داده می شود . دقت نمایید که ما به هیچ عنوان پیشنهاد نمیکنیم که از اپل آیدی کارتی و آماده استفاده کنید زیرا در این صورت دچار فراموشی رمز اپل ایدی کارتی شده و نیاز به آنلاک اپل آیدی پیدا می کنید ٬ شما حتما میبایست یک اپل ایدی شخصی بنام خود داشته باشید تا روزی حتی اگر نیاز به بازیابی اپل آیدی یا بازیابی اپل آیدی داشته باشید خودتان بتوانید از طریق ایمیل پشتیبان آن را برگردانید! حتی افرادی که هم اکنون ایدی آنها لاک شده و از سرویس آنلاک اپل ایدی کارتی استفاده می نمایند فقط ۴۸ ساعت فرصت دارند تا از آن برای همیشه خارج شوند و آیفون آنلاکر مسئولیتی در قبال لاک شدن مجدد آن در آینده ندارد .

 

شما مشتریان گرامی می توانید اپل آیدی و سریال دیوایس خود را در کادر بالا وارد نموده و نسبت به ثبت درخواست اقدام فرمایید تا در اسرع وقت هزینه و زمان ریکاوری اپل آیدی شما طی ایمیل برای شما ارسال گردد ٬ برای بازیابی اپل ایدی شما نیازی به پسورد ٬ سوالات امنیتی و تاریخ تولد نمی باشد . ضمنا برخی از اپل آیدی های کارتی که معمولا امکان ریکاوری دارند در لیست زیر قرار گرفته اند :

 

برخی از دامنه های اپل آیدی که قابل ریکاوری می باشند :

ukidcard .com userid .co@ useridcard .com@ userid .cards@ iidpro .net @idcardus .com@ 1appid***@gmail.com @1appleid .com@ idapplecore .com@ applecore .in@ appleidcard .com@ appleicard .co@  appleidsale .com@ apple7us .com@ iapplecard .info@ appleidusa .com@ iappleidcard .us@ mailchi .info@ icloudiran .com@ icard .us@ usicardid .us@ applecard .ir@ usa724 .com@ email724 .com@ iidmail .us@ iidmail .org@ iidmail .net@ iidmail .com@ iiduser .com@ icloud-acc .com@ iidservice .net@ aappleeid .com@ iidaccount .net@ iosid .net@ appleidcenter .com@ icard .mobi@ applelicense .com@ apple7california .com@ cardappleid .com@ idcardapple .us@ iyahoo .us@ idcenter .us@ iaccount .us@ oneappleid .com@ usamacid .com@ myidcard .com@ i-id .us@ u-id .us@ iidcard .com@ iidcard .org@ iidcard .net@ iidcard .info@ iidmail .info@ usicard .us@ usicard .com@ icardus .us@ appleuserus .com@ appleidcard .co@ appidcard .com@ appleidcard .info@ appidcenter .net@

و ...
 

این لیست فقط برخی از دامنه های پرمخاطب می باشد ٬ اگر اپل آیدی شما در لیست بالا موجود نمی باشد نیز می توانید نسبت به ثبت درخواست اقدام فرمایید ٬ کارشناسان ما اپل ایدی شما را بررسی نموده و در صورت امکان ریکاوری اپل آیدی شرایط آن را خدمت شما ارسال خواهند نمود . 

ضمنا شما مشتریان گرامی می توانید جهت جلوگیری از لاک یا دیسیبل شدن اپل آیدی و همچنین غیرفعال شدن آن ٬ اپل آیدی با گارانتی ۲۴ ماهه خریداری نمایید ٬ همچنین اگر از همکاران محترم می باشید برای جلوگیری از بروز مجدد این مشکلات از اپل آیدی کارتی معتبر این مجموعه استفاده نمایید .

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

پشتیبانی اینستاگرام آیفون آنلاکر

تلگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی واتس اپ آیفون آنلاکر

خرید کلاب سیم

پشتیبانی آیفون آنلاکر