آیفون آنلاکر » خدمات رجیستری آیفون - کدفعالسازی همتا

خدمات رجیستری آیفون - کدفعالسازی همتا

خدمات رجیستری آیفون - کدفعالسازی همتا
مدل: registry-check
سرویس: قابل ارائه است
قیمت: 0 تومان

اطلاعات آیفون شما


* IMEI:

* مدل و ظرفیت:

تعداد:  
131  5/5 از 131 رای  |   نوشتن نظر


طرح رجیستری آیفون چیست؟ 


در خصوص رجیستری بطور خلاصه باید بگوییم در راستای مبارزه با کالای قاچاق٬ از سه شنبه ۱۴ آذرماه ۹۶ آیفون هایی که بصورت قاچاق وارد کشور شده باشند و یا آیفون هایی که بصورت مسافری وارد کشور شوند و ظرف مدت ۳۰ روز عوارض گمرکی آنها پرداخت نشود ٬ امکان استفاده از شبکه های تلفن همراه در کشور (همراه اول ٬ ایرانسل ٬ رایتل و ...) را نخواهند داشت و بجای دریافت آنتن تلفن همراه با پیام No Service مواجه خواهند شد .

 

برآورد هزینه و ثبت رجیستری آیفون


برای برآورد هزینه رجیستری آیفون  و خرید کد رجیستری ایفون خود و بعد ثبت سریال در سامانه همتا ٬ می توانید از همین سرویس استفاده نمایید. شما با وارد نمودن IMEI دیوایس خود در کادر بالا و ذکر مدل و ظرفیت آیفون ثبت درخواست نموده تا در زمان کوتاهی هزینه رجیستری آیفون شما برآورد شده و در صورت پرداخت هزینه رجیستری آیفون طی ۱ - ۲ روز کاری آیفون شما رجیستر و کد فعالسازی آن خدمت شما ارسال خواهد شد .

 

سوالات متداول در خصوص کد رجیستری آیفون


اگر آیفون خود را توسط DHL یا سایر روش های پستی دریافت نموده اید و یا توسط دوستان/آشنایان بصورت مسافری وارد کشور شده و در گمرک فرودگاه امام خمینی دستگاه شما اظهار نشده است ٬ اگر یکماه مهلت رجیستری آیفون خود به اتمام رسیده و یا هنوز در فرصت یکماهه می باشید ٬ در هر صورت امکان دریافت کد رجیستری آیفون شما وجود دارد . تنها شرط ثبت درخواست ٬ رجیستر نبودن دستگاه شماست! اگر بطور مثال آیفون شما ثبت تعمیری شده و یا دارای IMEI یک و دو می باشد و یکی ثبت شده و دیگری ثبت نشده  است در این خصوص خدماتی از ما ساخته نیست .

 

مدارک مورد نیاز در خصوص رجیستری آیفون


برای خرید کد رجیستری ایفون و دریافت کدفعالسازی سامانه همتا فقط به IMEI دستگاه نیاز بوده و به هیچ عنوان نیازی به مراجعه حضوری به نمایندگان آیفون آنلاکر ٬ فرودگاه و ... نمی باشد . بعد از پرداخت هزینه و ارسال اطلاعات تکمیلی گفته شده ٬ نهایتا طی چندروز آیفون شما ثبت مسافری شده و کدفعالسازی سامانه همتا از طریق پیامک خدمت شما ارسال خواهد شد و میتوانید نسبت به ثبت آن و فعالسازی تلفن همراه اقدام نمایید .

 

رجیستری و ثبت گمرکی آیفون ۱۴ و آیفون ۱۵


متاسفانه تا این لحظه رجیستری ایفون ۱۴ و آیفون ۱۵ در سامانه همتا هنوز قابل انجام نمی باشد! گرچه زمان آن مشخص نیست ولی به محض ارائه توسط سیستم به لیست دستگاه ها جهت خدمات به شما مشتریان عزیز ارائه خواهد شد. اما در صورت تمایل مشتریان به ثبت گمرکی آیفون ۱۴ و ثبت گمرکی آیفون ۱۵ (تمام مدل ها) با نام و کدملی خود نیز می توانید از طریق همین سرویس اقدام نمایند . دقت فرمایید که ثبت گمرکی با رجیستری تفاوت دارد .

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

پشتیبانی اینستاگرام آیفون آنلاکر

تلگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی واتس اپ آیفون آنلاکر

خرید اپل ایدی عمده همکار

پشتیبانی آیفون آنلاکر