آیفون آنلاکر » تعیین وضعیت رجیستری آیفون

تعیین وضعیت رجیستری آیفون

تعیین وضعیت رجیستری آیفون
مدل: registry-check
سرویس: اكنون غیرفعال است
قیمت: 0 تومان

اطلاعات آیفون شما


* IMEI:

* مدل و ظرفیت:

تعداد:  
42  5/5 از 42 رای  |  نوشتن نظر

طرح رجیستری آیفون چیست؟ 

اگر همچنان نام رجیستری به گوشتان نخورده است بطور خلاصه باید بگوییم : در راستای مبارزه با کالای قاچاق ٬ زین پس آیفون هایی که بصورت قاچاق وارد کشور شده باشند و یا آیفون هایی که بصورت مسافری وارد کشور شوند و ظرف مدت ۳۰ روز عوارض گمرکی آنها پرداخت نشود ٬ امکان استفاده از شبکه های تلفن همراه در کشور (همراه اول ٬ ایرانسل ٬ رایتل و ...) را نخواهند داشت و بجای دریافت آنتن تلفن همراه با پیام No Service مواجه خواهند شد .

 

طرح رجیستری شامل چه آیفون هایی خواهد شد :

به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صورتی که آیفون شما قبل از سه شنبه ۱۴ آذرماه سال ۹۶ فعال شده باشد به این معنی که یکبار با هر سیمکارتی وارد شبکه ایران شده باشد ٬ آیفون شما حتی اگر رجیستر نشده باشد (حتی اگر عوارض گمرکی آن پرداخت نشده باشد) ٬ مشکلی نخواهد داشت و به عنوان یک دستگاه "مجاز" تلقی خواهد شد . آیفون هایی که بعد از این تاریخ وارد کشور می شوند موظفند در بازه زمانی اعلام شده نسبت به پرداخت عوارض گمرکی و ثبت سریال در سامانه همتا اقدام فرمایند در غیر این صورت امکان استفاده نخواهند داشت .

 

برآورد هزینه رجیستری آیفون  :

برای برآورد هزینه رجیستری آیفون خود و ثبت سریال در سامانه همتا ٬ می توانید از همین سرویس استفاده نمایید! شما با وارد نمودن IMEI دیوایس خود در کادر بالا علاوه بر اینکه از وضعیت رجیستری آیفون خود اطلاع پیدا خواهید کرد ٬ چنانچه آیفون شما رجیستر نشده باشد نیز ٬ هزینه و زمان رجیستری آیفون شما نیز برآورد خواهد شد . هزینه رجیستری بسته به هر آیفون و ظرفیتی متفاوت خواهد بود .

 

تا اطلاع ثانوی ثبت و رجیستری تلفن همراه توسط آیفون آنلاکر انجام نخواهد شد 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

پشتیبانی تلگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی اینستاگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی واتس اپ آیفون آنلاکر

پرداخت با بیت کوین

پشتیبانی آیفون آنلاکر