آیفون آنلاکر » خدمات رجیستری آیفون

خدمات رجیستری آیفون

خدمات رجیستری آیفون
مدل: registry-check
سرویس: اكنون غیرفعال است
قیمت: 0 تومان

اطلاعات آیفون شما


* IMEI:

* مدل و ظرفیت:

تعداد:
62  5/5 از 62 رای  |   نوشتن نظر

طرح رجیستری آیفون چیست؟ 


در خصوص رجیستری بطور خلاصه باید بگوییم در راستای مبارزه با کالای قاچاق٬ از سه شنبه ۱۴ آذرماه ۹۶ آیفون هایی که بصورت قاچاق وارد کشور شده باشند و یا آیفون هایی که بصورت مسافری وارد کشور شوند و ظرف مدت ۳۰ روز عوارض گمرکی آنها پرداخت نشود ٬ امکان استفاده از شبکه های تلفن همراه در کشور (همراه اول ٬ ایرانسل ٬ رایتل و ...) را نخواهند داشت و بجای دریافت آنتن تلفن همراه با پیام No Service مواجه خواهند شد .

 

برآورد هزینه و ثبت رجیستری آیفون


برای برآورد هزینه رجیستری آیفون خود و بعد ثبت سریال در سامانه همتا ٬ می توانید از همین سرویس استفاده نمایید. شما با وارد نمودن IMEI دیوایس خود در کادر بالا و ذکر مدل و ظرفیت آیفون خود علاوه بر اینکه از وضعیت رجیستری آیفون خود اطلاع پیدا خواهید کرد ٬ چنانچه آیفون شما رجیستر نشده باشد نیز ٬ هزینه رجیستری آیفون شما برآورد شده و در صورت پرداخت هزینه رجیستری آیفون طی ۱- ۴۸ ساعت کاری آیفون شما رجیستر و کد فعالسازی آن خدمت شما ارسال خواهد شد .

 

چرا باید ثبت رجیستری آیفون خود را به ما بسپارید ...


رجیستری آیفون و پرداخت هزینه گمرکی آن نیاز به یک پاسپورت فعال دارد ٬ پاسپورتی که در ۳ ماه گذشته حداقل یکبار خروج و سپس ورود به کشور را داشته باشد . علاوه بر آن شما با هر کدملی در سال فقط مجاز به ثبت یک تلفن همراه می باشید .

اما دلایل مختلفی وجود دارد که نباید رجیستری آیفون خود را هر جایی بسپارید! گاها افراد مثلا آیفون ۱۱ پرو شما را بعنوان یک آیفون ۷ ثبت می نمایند که مبلغ کمتری بابت گمرکی صادر شود و سپس مالیات آن را پرداخت نموده و کدفعالسازی همتا را نیز دریافت می نمایند . اما با توجه به اینکه قوانین گمرک نقض شده ٬ آيفون شما طی ماه های آینده غیرمجاز تلقی شده و دوباره با مشکل رجیستری مواجه خواهید شد ٬ اما مشکل آنجاییست که گمرک دیگر با پرداخت جریمه هم حتی حاضر به دریافت مالیات نیست و عملا آیفون شما بلااستفاده خواهد شد . 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

پشتیبانی اینستاگرام آیفون آنلاکر

تلگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی واتس اپ آیفون آنلاکر

خرید کلاب سیم

پشتیبانی آیفون آنلاکر