آموزش خرید از آیفون آنلاکر

به رسم احترام به شما عزیزان و رفع ابهامات احتمالی مراحل ثبت سفارش در فروشگاه آیفون آنلاکر بصورت تصویری تهیه شده است تا در حین ثبت سفارش دچار مشکلی نشوید. برای مثال، تعیین اپراتور آیفون را در نظر گرفتیم چرا که برای شروع آنلاک آیفون شما نیاز است که بدانید آیفون شما لاک کدام اپراتور و کشور است؛ در واقع برآورد هزینه آنلاک و تصمیم برای آنلاک فکتوری  و یا آنلاک سخت افزاری بسته به اپراتور و هزینه آن خواهد بود. 

 

برای شروع : 

در صفحه اول آیفون آنلاکر ، دو سرویس تعیین اپراتور آیفون و تعیین وضعیت آیفون نمایش داده شده که برای شروع ، تعیین اپراتور آیفون را انتخاب می کنیم :

 تعیین اپراتور آیفون

مرحله اول : 

بعد از وارد شدن به صفـحه تعیین اپراتور آیفون و یا هر صفحه دیگری ، ابتدا سعی کنید قسمت توضـیحات را مطـالعه فرمایید (مکان عدد 1) ، سپس در قــسمت IMEI ، شمـــاره سریال 15 رقمی خود را بدون فاصله وارد نمایید (مکان عدد 2) و در نهایت بعد از مطمئن شدن از صحیح بودن شماره سریال وارد شده روی "خرید سرویس" کلیک نمایید . (مکان عدد 3)

تعیین اپراتور آیفون

 

 

مرحله دوم : 

بعد از انتخاب خرید سرویس ، بعد از چند ثانیه طبق تصویر زیر  اتوماتیک به سبد خرید خود منتقل خواهید شد ٬ روی تسویه حساب کلیک کنید                                                                                             

 

تسویه حساب آیفون آنلاکر

 

 

مرحله سوم : 

اکنون در مرحله تسویه ؛ اگر مشتــری جدید هستید و تابحال سفارشی در فروشگاه آیفون آنلاکر نداشتید جهت ثبت نام در قسمت سمت راست بر روی ادامه کلیک کنید (مکان عدد 4) و اگر مشتری قدیمی هستید و در سایت عضویت دارید ٬ ایمیل و پسورد خود را در سمت چپ وارد نموده و روی ورود کلیک فرمایید. (مکان عدد 5)

مشتری جدید آیفون آنلاکر

 

در ادامه اگر شما مشتری جدید هستید فرم زیر را مشاهده خواهید کرد ؛ برای تکمیل سفارش شما نیاز داریم اطلاعاتی نظیر نام، شماره موبایل و ایمیل شما را داشته باشیم (مکان عدد 6) . در این قسمت سعی نمودیم تا حد امـــکان فیلد های غیر ضـروری را حذف کنیم تا شما زمان کمتری را صرف کنید ، (فقـط برای سفارشات مربوط به گیوی آیفون که نیاز به ارسال از طریق پیک/پست دارند در این بخش اطلاعات بیشتری نظیر آدرس و کد پستی از شما خواسته خواهد شد) در ادامه رمز عبوری برای اکانت خود در نظر خواهید گرفت (مکان عدد 7) ، حال کافیست تیک مربوط به "مـراحل لازم جهت آنـلاک فـکتوری را خوانده ام و قبول دارم" را زده و روی ادامه کلیک کنید . (مکان عدد 8)  

 

اطلاعات حساب آیفون آنلاکر

 

در این مرحله ، کافیست تیک مربوط به "شرایط و تعهدات را خوانده ام و قبول دارم" را زده و روی ادامه کلیک کنید . (مکان عدد 9) 

 

پرداخت آیفون آنلاکر

 

در این بخش پیش نمایشی از سفارشتان را جهت بازبینی و تایید خواهید دید که میتوانید روی "تایید سفارش" کلیک کرده (مکان عدد 10)  تا به بانک جهت پرداخت متصل شوید . 

 

تایید آیفون آنلاکر

 

مرحله چهارم : 

در این بخش شما بسته به پایداری بانک ها در آن لحظه ممکن است به بانک پارسیان ، ملت و .. متصل شوید که قادرید با وارد نمودن اطلاعات کارت عضو شتاب خود فرآیند ثبت سفارش را با پرداخت خود تکمیل نمایید . لازم به یادآوری است که : نیازی نیست کارت شما با درگاه پرداخت اینترنتی بانک نمایش داده شده مطابقت داشته باشد ، شما با هر کارتی ، از هر بانکی که عضو شتاب باشد میتوانید پرداخت خود را انجام دهید . بعد از پرداخت حتما روی تکمیل فرآیند خرید کلیک نموده تا دوباره به سایت برگردید .

 

بانک سامان

 

در نهایت شما با مشاهده تصویر زیر که نشان دهنده ثبت موفق سفارش شماست ؛ رو به رو خواهید شد! در این صورت سفارش شما ثبت شده و باید منتظر بررسی سـفارش خود باشید. با ثبت هر سفارش در فروشگاه یک پیامک به واحد پشتیبانی ارسال شده تا سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی و انجام شود ٬ همچنین پیامک تایید پرداخت نیز بصورت اتوماتیک برای شما ارسال خواهد شد که در صورتی که پیامک تبلیغاتی خط شما مسدود نشده باشد ٬ آن را دریافت خواهید نمود . هرچند که تمامی مراحل علاوه بر پیامک ٬ بصورت ایمیل نیز اطلاع رسانی خواهد شد ٬ علاوه بر آن شما می توانید در بخش حساب کاربری > تاریخچه سفارشات از وضعیت سفارش خود مطلع شوید .

خرید شما از آیفون آنلاکر با موفقیت ثبت شد

 

امیدواریم که توانسته باشیم برخی از ابهامات شما را در خصوص ثبت سفارش در فروشگاه آیفون آنلاکر را رفع نماییم . در صورت بروز هرگونه سوال و یا نیاز به مشاوره و راهنمایی در خصوص آنلاک آیفون میتوانید از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۰ شب با واحد پشتیبانی از طریق شماره 22001610-021 تماس حاصل فرمایید 

پشتیبانی آیفون آنلاکر