آموزش خرید از آیفون آنلاکر

نیاز هــــر فروشگاهی است که نحوه کار با آن را برای مشتریان و بازدیدکنندگان خود تـوضیح دهد ، هرچند کار با آن ساده باشد! ما نیز به رسم احترام به شما عــزیزان و رفع ابهامات روال خرید و کار با فروشگاه آیفون آنلاکر را برای شما عزیزان تهیه کردیم تا در حین ثبت سفارش و کار با فروشگاه دچار مشکلی نشوید . برای مثال ، تعیین اپراتور آیفون را در نظر گرفتیم چرا که برای شروع آنلاک آیفون شما ( چه رسمی و چه سخت افزاری ) نیاز است که بدانیم آیفون شما لاک کدام اپراتور و کشور است ؛ در واقع برآورد هزینه آنلاک و تصمیم برای آنلاک فکتوری  و یا آنلاک سخت افزاری بسته به اپراتور و هزینه آن خواهد بود . 

برای شروع : 

 

در صفحه اول فروشگاه ، بعد از پرچم کشور ها ، دو سرویس تعیین اپراتور آیفون و تعیین وضعیت آیفون نمایش داده شده که برای شروع ، تعیین اپراتور آیفون را انتخاب می کنیم :

 

 

                                                                                                               تعیین اپراتور آیفون

 

مرحله اول : 

بعد از وارد شدن به صفـحه تعیین اپراتور آیــفون و یا هر صفحه دیگری ، ابتدا سعی کنید قسمت توضـیحات را مطـالعه فرمایید (مکان عدد 1) ، سپس در قــسمت IMEI ، شمـــاره سریال 15 رقمی خود را وارد نمایید (مکان عدد 2) و در نهایت بعد از مطمئن شدن از صحیح بودن شماره سریال وارد شده روی "خرید سرویس" کلیک نمایید . (مکان عدد 3)

 

                              تعیین اپراتور آیفون

 

 

 

مرحله دوم : 

 

بعد از انتخاب خرید سرویس ، بعد از چند ثانیه طبق تصویر زیر  اتوماتیک به سبد خرید خود منتقل خواهید شد ٬ روی تسویه حساب کلیک کنید

 

                                                                                             

                                            تسویه حساب آیفون آنلاکر

 

 

 

مرحله سوم : 

 

اکنون در مرحله تسویه ؛ اگر مشتــری جدید هستید و تابحال سفارشی روی فروشگاه نداشتید جهت ثبـــت نام در قسمت سمت راست بر روی ادامه کلیک کنید (مکان عدد 4) و اگر مشتری قدیمی هستید ایمیل و پسورد خود را در سمت چپ وارد نموده و روی ورود کلیک فرمایید تا وارد فروشگاه شوید. (مکان عدد 5)

 

 

                                                مشتری جدید آیفون آنلاکر

 

 

در ادامه اگر شما مشتری جدید هستید فرم زیر را مشاهده خواهید کرد ؛ برای تکمیل سفارش شما نیاز داریم اطلاعاتی نظیر نام، شماره موبایل و ایمیل شما را داشته باشیم (مکان عدد 6) . در این قسمت سعی کردیم تا حد امـــکان فیلد های غیر ضـروری را حذف کنیم تا شما راحت تر باشید ، (فقــــط برای سفارشات مربوط به گیوی آیفون که نیاز به ارسال از طریق پیک/پست پیشتاز دارند در این بخش اطلاعات بیشتری نظیر آدرس و کد پستی از شما خواسته خواهد شد) در ادامه رمز عبوری برای اکانت خود در نظر خواهید گرفت (مکان عدد 7) ، حال کافیست تیک مربوط به "مـراحل لازم جهت آنـلاک فـکتوری را خوانده ام و قبول دارم" را زده و روی ادامه کلیک کنید . (مکان عدد 8)  .

 

 

 

                                                               اطلاعات حساب آیفون آنلاکر

 

 

در این مرحله ، کافیست تیک مربوط به "شرایط و تعهدات را خوانده ام و قبول دارم" را زده و روی ادامه کلیک کنید . (مکان عدد 9) 

 

 

                                                 پرداخت آیفون آنلاکر

 

 

در این بخش پیش نمایشی از سفارشتان را جهت بازبینی و تایید خواهید دید که میتوانید روی "تایید سفارش" کلیک کرده (مکان عدد 10)  تا به بانک جهت پرداخت متصل شوید . 

 

 

                                                     تایید آیفون آنلاکر

 

 

مرحله چهارم : 

 

در این بخش شما بسته به پایداری بانک ها در آن لحظه ممکن است به بانک ملت ، پارسیان و .. متصل شوید که قادرید با وارد نمودن اطلاعات کارت عضو شتاب خود فرآیند خرید را با پرداخت خود تکمیل نمایید . لازم به یادآوری است که : نیازی نیست کارت شما با درگاه پرداخت اینترنتی بانک نمایش داده شده مطابقت داشته باشد ، شما با هر کارتی ، از هر بانکی که عضو شتاب باشد میتوانید پرداخت خود را انجام دهید .

 

 

                                                     بانک سامان

 

 

در نهایت شما با مشاهده تصویر زیر که نشان دهنده ثبت موفق سفارش شماست ؛ رو به رو خواهید شد! در این صورت سفــــارش شما ثبت شده و باید منتظر بررسی سـفارش خود باشید. جهت احترام به شما مشتریان عزیز ، با ثبت هر سفارش در فروشگاه یک پیام کوتاه برای واحد پشتیبانی ارسال شده تا سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی و انجام شود .

 

 

                                                     

 

 

 

امیدواریم که توانسته باشیم برخی از ابهامات شما را در خصوص کار با فروشگاه آیفون آنلاکر و ثبت سفارش رفع نماییم . در صورت بروز هرگونه سوال میتوانید از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۰ شب با واحد پشتیبانی از طریق شماره 22001610-021 یا 09128760877 تماس حاصل فرمایید