» » سرویس MDM Lock - Remote Management

سرویس MDM Lock - Remote Management

سرویس MDM Lock - Remote Management
مدل: MDM-lock
سرویس: قابل ارائه است
قیمت: 220,000 تومان

اطلاعات آیفون شما


IMEI:

* SerialNumber:

تعداد:  
5  5/5 از 5 رای  |  نوشتن نظر

یکی دیگر از سرویس هایی که اخیرا مورد نیاز برخی کاربران قرار گرفته است ٬ سرویسی تحت عنوان MDM Lock است که برای اولین بار توسط سایت آیفون آنلاکر ارائه خواهد شد ٬ MDM Lock  نام  سرویسی  است  که بیشتر  کاربرانی  که  دچار  این  مشکل  شده اند با پیام های زیر می شناسند :  

Company name will automatically configure your iPhone
Remote Management
و...

گاهی پیش می آید که یک  شرکت  خصوصی  تعدادی آیفون برای کارمندان خود خریداری می کند و برای اینکه این آیفون ها فقط مورد استفاده کارمندان خود واقع گردد ٬ به نوعی لاک خواهد شد! به صورتی که‌ برای استفاده نیاز به کلمه کاربری و رمز عبوری آن کارمند خواهد بود ٬ مشکل آنجایست که این آیفون ها به فروش می رسند و بعد از چند واسطه  شما  مالک  نهایی  آن خواهید  شد و قطعا به اطلاعات کاربری آن کارمند دسترسی ندارید! در نهایت شما چند میلیون تومان هزینه کرده اید اما قادر به اکتیو ٬ آنلاک و استفاده از آیفون خود نمی باشید ٬ در  این  صورت  می  توانید  از  طریق  این  سرویس  مشکل خود را رفع نمایید . اگر قصد دارید از وضعیت فعال یا غیرفعال بودن MDM Lock خود اطمینان حاصل کنید ٬ اینجا کلیک کنید .

 

توجه فرمایید :

زمان آنلاک این سرویس ۱ - ۲۴  ساعت کاری خواهد بود و بعد از ثبت  سریال  نامبر و آنلاک آیفون نیاز است به آخرین ورژن iOS ریستور کرده و سپس با برنامه ای که توسط پشتیبان آیفون آنلاکر در اختیار شما قرار خواهد گرفت ٬ نسبت به اکتیو  آیفون خود  اقدام  فرمایید و نیازی به مراجعه حضوری یا ارسال دیوایس نخواهد بود و همانند سایر سرویس ها از طریق IMEI و Serial Number دیوایس قابل انجام است . 
 

سرویس ام دی ام لاک

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

 

پشتیبانی آیفون آنلاکر

پشتیبانی تلگرام آیفون آنلاکر 

گواهینامه ssl - certum