آیفون آنلاکر » سرویس حذف SSN & Zipcode - Social Security

سرویس حذف SSN & Zipcode - Social Security

سرویس حذف SSN & Zipcode - Social Security
مدل: SSN-Zipcode
سرویس: قابل ارائه است
قیمت: 3,450,000 تومان

اطلاعات آیفون شما


* IMEI:

* انتخاب اپراتور SSN Service:

تعداد:  
3  5/5 از 3 رای  |   نوشتن نظر

اگر از کاربران اپل هستید شاید با ارور ssn zipcode و یا Social Security با عنوان Verify Your Identity و یا Activation مواجه شده باشید! شاید قابل توجیح نباشد اما ممکن است صرفا به علت فعالسازی پلن اینترنت سیمکارتی که همراه با آیفون شما ارائه شده و یا سایر مواردی که اپراتور تشخیص به احراز هویت شما دهد٬ شما را با این پیام مواجه کند . ساده به نظر می رسد ٬ فقط کافیست اطلاعات اولیه شخص طرف قرارداد با اپراتور نظیر شماره امنیت اجتماعی ٬ کدپستی و ... را وارد کنید یا شماره تلفنی را تایید کنید اما مشکل آن جایی که اشنایان شما این آیفون را نخریده باشند و شما "شخص طرف قرارداد با اپراتور" را اصلا نشناسید!

 

برای حذف SSN Zipcode چه باید کرد؟

درست اینجاست که شما نیاز به حذف ssn دارید و بسته به اپراتور امریکایی آن نظیر : TMobile, Sprint, AT&T و Verizon نیاز به پرداخت هزینه ای خواهید داشت که یا اطلاعات شخص طرف قرارداد را دریافت کنید و یا این پیام از روی آیفون شما بصورت دائمی حذف گردد . این مشکل هم برای آیفون های نو و هم آیفون های کارکرده ممکن است پیش بیاید ٬ اگر آیفون شما با گارانتی بوده به نمایندگی آن مراجعه کنید و چنانچه بدون گارانتی است و یا گارانتی آن به اتمام رسیده می توانید هم اکنون نسبت به ثبت سفارش و حذف آن مستقیما از طریق این سرویس اقدام نمایید .

درست است که اینجا نام اپراتوری در میان است! اما لطفا این سرویس را با سرویس آنلاک فکتوری آیفون اشتباه نگیرید! اگر آیفون شما با مشکل شبکه مواجه شده و خطای سیمکارت میدهد این سرویس برای شما کاربردی ندارد و فقط چنانچه همانند تصویر زیر با پیامی با کلمات SSN - Zipcode - Social Security مواجه شده اید باید این سرویس را خریداری نمایید .

 

شرایط سرویس SSN Zipcode چیست؟

۱- نام اپراتور قطعا در توضیحات زیر آن پیام در آیفون شما درج شده است٬ لطفا به آن دقت نمایید و طبق آن از لیست بالا اپراتور خود را انتخاب نمایید
۲- زمان سرویس حذف  ssn معادل ۱۰-۲۵ روزکاری خواهد بود و می بایست اتصال اینترنت آیفون قطع باشد
۳- بعد از حذف ssn می بایست یکبار آیفون را به اخرین ورژن ریستور نمایید

 

نمونه ای از سرویس SSN ZipCode در آیفون

سرویس حذف ssn zipcode آیفون

 

 

نمونه ای از سرویس SSN ZipCode در آیتونز

سرویس ssn zipcode آیتونز

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

پشتیبانی اینستاگرام آیفون آنلاکر

تلگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی واتس اپ آیفون آنلاکر

خرید اپل ایدی عمده همکار

پشتیبانی آیفون آنلاکر