» » سرویس AppleID has been Disabled

سرویس AppleID has been Disabled

سرویس AppleID has been Disabled
مدل: AppleID-Disabled
سرویس: قابل ارائه است
قیمت: 180,000 تومان

اطلاعات آیفون شما


* اپل آیدی:

* پسورد:

* سوال امنیتی:

تعداد:  
21  5/5 از 21 رای  |  نوشتن نظر

اگر شما نیز از کاربران اپل می باشید و اخیرا اپل آیدی شما با پیام Apple iD has been disabled مواجه شده است و امکان دانلود اپلیکیشن (بازی و برنامه) از اپ استور ندارید می  توانید از طریق این سرویس در کمتر از ۱ - ۴۸ ساعت کاری اپل آیدی خود را دوباره فعال سازید ٬ لازم به توضیح است این سرویس مخصوص  کاربرانی  ارائه  شده است که یا موجودی  دلار  قابل توجهی  در  اپل آیدی خود  دارند ٬ یا برنامه های زیادی قبلا خریداری کرده اند و یا این اپل آیدی برای آیکلود خود تعریف نموده و Find My iPhone آن ها فعال بوده و اکنون دچار مشکل شده اند .

طبق  سیاست های  شرکت  آیفون آنلاکر ٬ در صورتی که اپل آیدی شما بعلت استفاده از  گیفت کارت های سرقتی و مسائلی از این قبیل disable شده باشد ٬ سفارش شما کنسل و هزینه به حساب بانکی شما مرجوع خواهد شد .

کاربرانی که تمایل به سفارش این سرویس دارند ٬ می بایست اطلاعاتی نظیر :  اپل آیدی ٬ پسورد ٬ حداقل یکی از سوالات امنیتی همراه با جواب جهت رفع مشکل گزینه های بالا را تکمیل نموده و سپس اقدام به خرید سرویس نمایند .

همچنین کاربرانی که با اپل آیدی خود مشکلی ندارند اما بدلیل نداشتن سوالات امنیتی و جواب آن ٬ دچار محدودیت هایی نظیر : عدم امکان تعویض پسورد خود می باشند نیز می توانند از این سرویس بهره مند گردند . 

Apple iD has been disabled

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

پشتیبانی تلگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی اینستاگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی واتس اپ آیفون آنلاکر

پرداخت با بیت کوین

پشتیبانی آیفون آنلاکر