آیفون آنلاکر » سرویس حذف آیکلود » سرویس AppleID has been Disabled

سرویس AppleID has been Disabled

سرویس AppleID has been Disabled
مدل: AppleID-Disabled
سرویس: قابل ارائه است
قیمت: 450,000 تومان

اطلاعات آیفون شما


* اپل آیدی:

* پسورد:

* سوال امنیتی:

تعداد:  
28  5/5 از 28 رای  |   نوشتن نظر

اگر شما نیز از کاربران اپل می باشید و اخیرا اپل آیدی شما با پیام Apple iD has been disabled مواجه شده است و امکان دانلود اپلیکیشن (بازی و برنامه) از اپ استور ندارید می  توانید از طریق این سرویس در کمتر از ۱ - ۴۸ ساعت کاری اپل آیدی خود را دوباره در اپ استور فعال سازید ٬ لازم به توضیح است این سرویس مخصوص  کاربرانی  ارائه  شده است که یا موجودی  دلار  قابل توجهی  در  اپل آیدی خود  دارند ٬ یا برنامه های زیادی قبلا خریداری کرده اند و به عبارتی ٬ اپل ایدی شان ارزشمند می باشد و شامل اپل ایدی هایی که با پیام This Apple ID has been locked for security reasons مواجه شده اند ٬ نمی شود .

طبق  سیاست های  شرکت  آیفون آنلاکر ٬ در صورتی که اپل آیدی شما بعلت استفاده از  گیفت کارت های سرقتی و مسائلی از این قبیل disable شده باشد ٬ سفارش شما کنسل و هزینه به حساب بانکی شما مرجوع خواهد شد . کاربرانی که تمایل به سفارش این سرویس دارند ٬ می بایست اطلاعاتی نظیر :  اپل آیدی ٬ پسورد ٬ حداقل یکی از سوالات امنیتی همراه با جواب جهت رفع مشکل گزینه های بالا را تکمیل نموده و سپس اقدام به خرید سرویس نمایند . دقت داشته باشید که اپل یکبار اپل ایدی را رفع دیسیبل می نماید و چنانچه اپل ایدی دوباره دچار نقض قوانین شود اپل ایدی بصورت دائمی غیرفعال شده و در این صورت امکان فعالسازی مجدد حتی بصورت حضوری در اپل استور وجود ندارد .

اگر اپل آیدی شما غیرفعال شده و با پیام Apple ID is not Active مواجه شده اید ٬ می توانید از طریق این سرویس نسبت به فعال سازی اپل آیدی اقدام فرمایید . 

ضمنا شما مشتریان گرامی می توانید جهت جلوگیری از لاک یا دیسیبل شدن اپل آیدی و همچنین غیرفعال شدن آن ٬ اپل آیدی با گارانتی ۲۴ ماهه خریداری نمایید .

 

Apple iD has been disabled

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

پشتیبانی اینستاگرام آیفون آنلاکر

تلگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی واتس اپ آیفون آنلاکر

خرید اپل ایدی عمده همکار

پشتیبانی آیفون آنلاکر