» » سرویس This Apple ID has been locked

سرویس This Apple ID has been locked

سرویس This Apple ID has been locked
مدل: AppleID-Locked
سرویس: قابل ارائه است
قیمت: 450,000 تومان

اطلاعات آیفون شما


* IMEI:

* اپل آیدی:

پسورد:

* سوال امنیتی:

تعداد:  
4  5/5 از 4 رای  |  نوشتن نظر

در صورتی  که  اپل آیدی شما لاک شده باشد و با  پیام  This Apple ID has been locked for security reasons  مواجه  شوید  و  دسترسی به ایمیل  و  تاریخ تولد  جهت  ریست  نمودن یا همان آنلاک اپل آیدی نداشته باشید زمانی است که می بایست از این سرویس برای رفع مشکل خود استفاده نمایید .

در این صورت همانند تصویر زیر پیام لاک بودن اپل آیدی را دریافت می کنید٬ زمانی که این اپل آیدی بعنوان آیکلود دیوایس شما قرار گرفته باشد ٬ آنجاست که اگر  اطلاعاتی از  اپل آیدی خود داشته باشید می توانید بجای استفاده نمودن از سرویس iCloud Remover و هزینه بالای یک میلیون تومان٬ دیوایس خود را با هزینه کمتری نجات دهید !
 

همانطور که میدانید هزینه حذف اپل آیدی بیش از یک میلیون تومان است و برای بسیاری از دیوایس ها  نظیر  آیفون های  سری ۵ یا  حتی  آیفون ۶ ٬ توجیح  اقتصادی  ندارد!  با  این  اوصاف  در صورتی که شما  اطلاعاتی  نظیر :  اپل آیدی  ٬  پسورد  و  سوالات امنیتی و همچنین شماره سریال دیوایس مورد نظر را داشته باشید می توانید با هزینه کمتری یعنی حدود‌ 45٪ کمتر بابت حذف اپل آیدی و آیکلود خود اقدام فرمایید .

توجه فرمایید : اگر اپل آیدی شما کارتی بوده و کارت آن را موجود دارید و یا ایمیل اپل آیدی آن را می دانید ٬ احتمال دارد که با هزینه کمتری حذف اپل آیدی شما امکانپذیر باشد٬ در این خصوص با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید . 

 

زمان آنلاک اپل آیدی : ۷-۱۵ روزکاری

 
this apple id has been locked

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

 

پشتیبانی آیفون آنلاکر

پشتیبانی تلگرام آیفون آنلاکر 

گواهینامه ssl - certum