آیفون آنلاکر » سرویس حذف آیکلود » سرویس This Apple ID has been locked

سرویس This Apple ID has been locked

سرویس This Apple ID has been locked
مدل: AppleID-Locked
سرویس: اكنون غیرفعال است
قیمت: 450,000 تومان

اطلاعات آیفون شما


* اپل آیدی:

* IMEI:

پسورد:

* سوال امنیتی:

تعداد:
93  5/5 از 93 رای  |   نوشتن نظر

در صورتی  که  اپل آیدی شما لاک شده باشد و با پیام This Apple ID has been locked for security reasons مواجه شوید و دسترسی به ایمیل و تاریخ تولد جهت ریست نمودن یا همان آنلاک اپل آیدی نداشته باشید زمانی است که می بایست از این سرویس برای رفع مشکل خود استفاده نمایید .

در این صورت همانند تصویر زیر پیام لاک بودن اپل آیدی را دریافت می کنید٬ زمانی که این اپل آیدی بعنوان آیکلود دیوایس شما قرار گرفته باشد ٬ آنجاست که اگر اطلاعاتی از اپل آیدی خود داشته باشید می توانید بجای استفاده نمودن از سرویس iCloud Remover و هزینه بالای یک میلیون تومان٬ دیوایس خود را با هزینه کمتری نجات دهید !
 

همانطور که میدانید هزینه حذف اپل آیدی آیفون ٬ آیپد و اپل واچ بیش از یک میلیون تومان است و برای بسیاری از دیوایس ها نظیر آیفون های سری ۵ یا حتی آیفون ۶ ٬ توجیح اقتصادی ندارد! با این اوصاف در صورتی که شما اطلاعاتی نظیر : اپل آیدی ٬ پسورد و سوالات امنیتی و همچنین شماره سریال دیوایس مورد نظر را داشته باشید می توانید با هزینه کمتری یعنی حدود‌ 45٪ کمتر بابت حذف اپل آیدی و آیکلود خود اقدام فرمایید .

توجه فرمایید : 

اگر اپل آیدی شما کارتی بوده و کارت آن را موجود دارید و یا ایمیل اپل آیدی آن را می دانید ٬ احتمال دارد که با هزینه کمتری حذف اپل آیدی شما امکانپذیر باشد٬ در این خصوص از سرویس ریکاوری اپل آیدی نسبت به ثبت درخواست اقدام فرمایید . 

اگر اپل آیدی شما غیرفعال شده و با پیام Apple ID is not Active مواجه شده اید ٬ می توانید از طریق این سرویس نسبت به فعال سازی اپل آیدی اقدام فرمایید . 

زمان آنلاک اپل آیدی : ۷-۱۵ روزکاری
 

ضمنا شما مشتریان گرامی می توانید جهت جلوگیری از لاک یا دیسیبل شدن اپل آیدی و همچنین غیرفعال شدن آن ٬ اپل آیدی با گارانتی ۲۴ ماهه خریداری نمایید ٬ همچنین اگر از همکاران محترم می باشید برای جلوگیری از بروز مجدد این مشکلات از اپل آیدی کارتی معتبر این مجموعه استفاده نمایید .

 
this apple id has been locked

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

پشتیبانی اینستاگرام آیفون آنلاکر

تلگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی واتس اپ آیفون آنلاکر

خرید اپل ایدی عمده همکار

پشتیبانی آیفون آنلاکر