دربـاره مــا

آیفون آنلاکر در سال 1391 با هدف ارائه سرویس آنلاک فکتوری آیفون با تعرفه مناسب و پشتیبانی تلفنی راه اندازی شد٬ اکنون با گذشت ۸ سال شما با پربازدیدترین سایت آنلاک آیفون در ایران رو به رو هستید که آنلاک سخت افزاری ٬ حذف آیکلود ٬ ریکاوری اپل آیدی و امکان ثبت سفارش حضوری نیز به آن اضافه شده است . آیفون آنلاکر با ارائه سریع ترین و مطمئن ترین سرورهای آنلاک فکتوری سعی در کسب رضایت تمامی مشتریان گرامی داشته است و خوشبختانه با عنایت خداوند متعال ٬ تا این لحظه شکایتی برای مدیریت گزارش نشده است ٬ با اینکه تا به امروز بیش از 31,000 سفارش فقط از طریق پنل مشتریان به ثبت رسیده است .

تیم آیفون آنلاکر علاوه بر ایجاد مرکز پشتیبانی و مشاوره تلفنی مشتریان گرامی ٬ توجه ویژه ای به شرکت ها و فروشگاه های اپل داشته است ٬ از این روی سرورهای تمام اتوماتیک جهت تعیین اپراتور (و سایر چک ها) و در نهایت سفارشات آنلاک فکتوری را تدارک دیده تا همکاران گرامی بتوانند بصورت خودکار و بدون واسطه و در کمترین زمان پاسخگوی مشتریان خود باشند . اگر شما هم از جمله فعالان در حوزه اپل می باشید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا از سرویس های ویژه بهرمند شوید . 

در صورتی که مشتریان گرامی جهت ثبت سفارش تمایل به مراجعه حضوری در تهران را دارند٬ میتوانند با واحد پشتیبانی از طریق تماس با شماره 22001610-021 در این خصوص هماهنگی لازم را بعمل آورند تا با توجه به محل کار یا سکونت شما٬ نزدیک ترین نمایندگان به شما معرفی گردند. همچنین بزودی نمایندگی آیفون آنلاکر در شهرستان ها نیز فعال خواهد شد .

به اطلاع میرساند علاوه بر ۸ سال سابقه کاری ٬ آیفون آنلاکر دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره نیز می باشد٬ شما می توانید در صورت وجود هرگونه پیشنهاد یا انتقاد و ثبت شکایت از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

نماد اعتماد فروشگاه
 

 

 

 

پشتیبانی آیفون آنلاکر