دربـاره مــا

آیفون آنلاکر در سال 1391 با هدف ارائه سرویس آنلاک فکتوری آیفون با پشتیبانی تلفنی راه اندازی شد٬ اکنون با گذشت ۱۲ سال شما با پربازدیدترین سایت آنلاک آیفون در ایران رو به رو هستید که آنلاک سخت افزاری ٬ حذف آیکلود ٬ ریکاوری اپل آیدی ٬ فروش اپل آیدی ٬ رجیستری آیفون و امکان ثبت سفارش حضوری به آن اضافه شده است . آیفون آنلاکر با ارائه مطمئن ترین سرورهای آنلاک فکتوری با بیش از 58,000 سفارش (فقط از طریق پنل مشتریان) سعی در کسب رضایت تمامی مشتریان گرامی داشته و خوشبختانه با عنایت خداوند متعال ٬ تا این لحظه شکایتی نیز گزارش نشده است .

 

اگر از مشتریان هستید :

پیشنهاد می کنیم با توجه به فرآیند سیستمی و سرعت بالاتر در انجام سفارشات ٬ مشتریان گرامی سفارشات خود را بصورت آنلاین ثبت نمایند . اما اگر مشتریان به هر دلیلی مایل به مراجعه حضوری می باشند ٬ میتوانند به نمایندگان آیفون آنلاکر مراجعه نمایند . چنانچه هنوز نمی دانید به چه سرویسی نیاز دارید جهت دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص آنلاک آیفون با واحد پشتیبانی از طریق تماس با شماره 22001610-021 در ارتباط باشید . 

 

اگر از همکاران هستید :

تیم آیفون آنلاکر علاوه بر ایجاد مرکز پشتیبانی تلفنی ۱۲ ساعته و ارائه خدمات متنوع ٬ توجه ویژه ای به شرکت ها و فروشگاه های اپل داشته است ٬ از این روی سرورهای تمام اتوماتیک جهت تعیین اپراتور (و سایر چک ها) و در نهایت سفارشات آنلاک فکتوری را تدارک دیده تا همکاران گرامی بتوانند بصورت خودکار و بدون واسطه و در کمتر از چند ثانیه پاسخگوی مشتریان خود باشند . اگر شما هم از جمله فعالان در حوزه محصولات اپل می باشید با واحد پشتیبانی با شماره 22001610-021 تماس بگیرید تا از سرویس های ویژه بهرمند شوید . 

 

آیفون آنلاکر علاوه بر ۱۲ سال سابقه کاری ٬ دارای نماد اعتماد الکترونیک نیز می باشد که شما می توانید جهت اطمینان از اصالت روی آن کلیک کنید و یا در صورت وجود هرگونه پیشنهاد یا انتقاد و ثبت شکایت از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

نماد اعتماد فروشگاه
 

 

 

 

پشتیبانی آیفون آنلاکر