دربـاره مــا

 

آیفون آنلاکر  در اسفند ماه 1391 با هدف ارائه سرویس آنلاک فکتوری آیفون با تعرفه های مناسب و همچنان پشتیبانی واقعی راه اندازی شد٬ طی این چند سال آیفون آنلاکر با ارائه سریع ترین  و  بهترین سرورهای آنلاک فکتوری سعی در کسب رضایت 100% تمام مشتریان  داشته  است و خوشبختانه با عنایت خداوند متعال ٬ تا این لحظه مشکلی برای مدیریت گزارش نشده است ٬ با اینکه تا به امروز بیش از 13,500 سفارش فقط از طریق پنل مشتریان به ثبت رسیده است .

 

 

وب سایت آیــــــفون آنلاکر از فـــروشگاه های انــــجمن Apple-iOS.ir بوده و زیر نظر مدیــــریت کــل این وب سایت در حال فعالــــیت می باشدعلاوه بر آن، تیم مدیریت ارشد انجمن پر افتخار موبایلستان و همچنین مدیریت سایت کافه اپل مهر تایید دیگری بر فروشگاه آیفون آنلاکر خواهد بود. برای اطمینان از صحت گفته های ما ، میتوانید با مدیریت Apple-iOS.ir با نام کاربری iPhone  و یا مدیر ارشد موبایلستان با نام کاربری JABER و یا مدیریت سایت کافه اپل ارتباط برقرار کنید . کسب اعتماد این اشخاص با این سابقه کاری ٬ برای ما افتخار بزرگی است . 

 

 

تیم آیفون آنلاکر سعی نموده علاوه بر تعرفه های مناسب ، در زمینه کاری خود خدمات نوینی  به  هـمکاران  و  مشـتریان عزیز عرضه کند. آیفون آنلاکر دارای عملکـرد سریعی است بطوریکه از روز اول فروش آیفون 10 ( آیفون X ) و آیفون 8 ، آنلاک این دو مدل را به فروشگاه اضافه نموده و همچنین برای همکاران و فعالان اپل سرویس های ویـــژه ای در نظر گرفته است ، اگر شمـــا هم از جمله فعــالان در این زمینه هستید با پشتیبانی تماس بگیرید تا علاوه بر درخواست نمایندگی از سرویس های ویژه همکاران بهرمند شوید . 

 

 

در صورتی که مشتریان محترم تمایل به مراجعه و ثبت سفارش حضوری دارند ٬ میتوانند با واحد پشتیبانی از طریق تماس با شماره 22001610-021 در این خصوص هماهنگی لازم بعمل آورند . با توجه به محل کار یا سکونت شما٬ نزدیک ترین همکاران ما به شما معرفی خواهند شد .