دربـاره مــا

آیفون آنلاکر در سال 1391 با هدف ارائه سرویس آنلاک فکتوری آیفون با تعرفه مناسب و پشتیبانی تلفنی راه اندازی شد٬ اکنون با گذشت بیش از ۶ سال شما با پربازدیدترین سایت آنلاک در ایران رو به رو هستید که آنلاک سخت افزاری ٬ حذف اپل آیدی ٬ رجیستری آیفون و امکان ثبت سفارش حضوری نیز به آن اضافه شده است . آیفون آنلاکر با ارائه سریع ترین و مطمئن ترین سرورهای آنلاک فکتوری سعی در کسب رضایت تمامی مشتریان گرامی داشته است و خوشبختانه با عنایت خداوند متعال ٬ تا این لحظه شکایتی برای مدیریت گزارش نشده است ٬ با اینکه تا به امروز بیش از 20,000 سفارش فقط از طریق پنل مشتریان به ثبت رسیده است .

تیم آیفون آنلاکر علاوه بر ایجاد مرکز پشتیبانی و مشاوره تلفنی مشتریان گرامی ٬ توجه ویژه ای به شرکت ها و فروشگاه های اپل داشته است ٬ از این روی سرورهای تمام اتوماتیک جهت تعیین اپراتور (و سایر چک ها) و در نهایت سفارشات آنلاک فکتوری را تدارک دیده تا همکاران گرامی بتوانند بصورت خودکار و بدون واسطه و در کمترین زمان پاسخگوی مشتریان خود باشند . اگر شما هم از جمله فعالان در حوزه اپل می باشید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا از سرویس های ویژه بهرمند شوید . 

در صورتی که مشتریان جهت ثبت سفارش تمایل به مراجعه حضوری دارند٬ میتوانند با واحد پشتیبانی از طریق تماس با شماره 22001610-021 در این خصوص هماهنگی لازم را بعمل آورند تا با توجه به محل کار یا سکونت شما٬ نزدیک ترین نمایندگان به شما معرفی گردند .

به اطلاع میرساند علاوه بر ۶ سال سابقه کاری ٬ آیفون آنلاکر دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره نیز می باشد٬ شما می توانید در صورت وجود هرگونه پیشنهاد یا انتقاد و ثبت شکایت از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

 

جهت اطمینان از اصالت نماد اعتماد الکترونیک ٬ می توانید روی آن کلیک فرمایید :