دربـاره مــا

آیفون آنلاکر در سال 1391 با هدف ارائه سرویس آنلاک فکتوری آیفون با پشتیبانی تلفنی راه اندازی شد٬ اکنون با گذشت ۹ سال شما با پربازدیدترین سایت آنلاک آیفون در ایران رو به رو هستید که آنلاک سخت افزاری ٬ حذف آیکلود ٬ ریکاوری اپل آیدی ٬ فروش اپل آیدی و امکان ثبت سفارش حضوری نیز به آن اضافه شده است . آیفون آنلاکر با ارائه سریع ترین و مطمئن ترین سرورهای آنلاک فکتوری با بیش از 44,000 سفارش (فقط از طریق پنل مشتریان) سعی در کسب رضایت تمامی مشتریان گرامی داشته و خوشبختانه با عنایت خداوند متعال ٬ تا این لحظه شکایتی نیز گزارش نشده است .

 

اگر از مشتریان هستید :

پیشنهاد می کنیم با توجه به فرآیند سیستمی و سرعت بالاتر در انجام سفارشات ٬ مشتریان گرامی سفارشات خود را بصورت آنلاین ثبت نمایند . اما اگر مشتریان به هر دلیلی مایل به مراجعه حضوری می باشند ٬ میتوانند به نمایندگان آیفون آنلاکر مراجعه نمایند . چنانچه هنوز نمی دانید به چه سرویسی نیاز دارید جهت دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص آنلاک آیفون با واحد پشتیبانی از طریق تماس با شماره 22001610-021 در ارتباط باشید . 

 

اگر از همکاران هستید :

تیم آیفون آنلاکر علاوه بر ایجاد مرکز پشتیبانی تلفنی ۱۲ ساعته و ارائه خدمات متنوع ٬ توجه ویژه ای به شرکت ها و فروشگاه های اپل داشته است ٬ از این روی سرورهای تمام اتوماتیک جهت تعیین اپراتور (و سایر چک ها) و در نهایت سفارشات آنلاک فکتوری را تدارک دیده تا همکاران گرامی بتوانند بصورت خودکار و بدون واسطه و در کمتر از چند ثانیه پاسخگوی مشتریان خود باشند . اگر شما هم از جمله فعالان در حوزه محصولات اپل می باشید با واحد پشتیبانی با شماره 22001610-021 تماس بگیرید تا از سرویس های ویژه بهرمند شوید . 

 

آیفون آنلاکر علاوه بر ۹ سال سابقه کاری ٬ دارای نماد اعتماد الکترونیک نیز می باشد که شما می توانید جهت اطمینان از اصالت روی آن کلیک کنید و یا در صورت وجود هرگونه پیشنهاد یا انتقاد و ثبت شکایت از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

نماد اعتماد فروشگاه
 

 

 

 

پشتیبانی آیفون آنلاکر