آموزش فعالسازی کلاب سیم

اگر شما از مشتریان آنلاک سخت افزاری فروشگاه آیفون آنلاکر می باشید و از کلاب سیم استفاده خواهید نمود ٬ در پی رفاه بیشتر شما مشتریان ارجمند ٬ قصد داریم بصورت تصویری در این آموزش به نحوه فعالسازی و آپدیت کلاب سیم بپردازیم. 

 

اطلاعیه ها :‌
 

۱- این آموزش فقط برای مشتریان این فروشگاه تنظیم شده و در صورت خرید و استفاده از گیوی های تقلبی و اعمال این تغییرات و بروز هرگونه مشکل برای شما ٬ فروشگاه آیفون آنلاکر هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت

۲- تا اطلاع ثانوی امکان آنلاک سخت افزاری آیفون 4 , 4s و آیفون 5 , 5c و آیفون 5s و 6 با کلیه گیوی های موجود در بازار وجود ندارد زیرا در حال حاضر گیوی ها فقط در iOS13 فعال خواهند شد . بعبارتی دیگر آیفون های SE/6s و بالاتر (تا آیفون 11Pro Max) مشکلی در فعالسازی و آنلاک نخواهند داشت 

۳- چنانچه قبلا نسبت به آنلاک سخت افزاری آیفون خود از طریق کلاب سیم ٬ سیمکارت آنلاکر و یا هیکارت اقدام نموده اید از ریست یا ریستور دیوایس و یا تعویض سیمکارت یا کد ICCID خودداری نمایید زیرا در این صورت با مشکل آنلاک و فعالسازی مواجه خواهید شد .

۴ - با توجه به اختلالات اخیر گیوی ها ٬ در صورتی که از کلاب سیم جهت آنلاک سخت افزاری استفاده نموده اید و به علت ریست فکتوری ٬ ریستور یا تعویض سیمکارت امکان آنلاک آیفون با کلاب سیم را ندارید می بایست از سرویس آپدیت نرم افزاری کلاب سیم استفاده نمایید تا با ارتقای ورژن نرم افزاری آن به ورژن 1.36 دوباره امکان آنلاک آیفون شما میسر گردد 

 

 

آموزش آپدیت کلاب سیم

فعالسازی کلاب سیم

۱- ابتدا آیفون خود را به iOS 13.3 آپدیت نموده و فقط سیمکارت را در ایفون قرار داده تا با ارور سیمکارت مواجه شود ٬ سپس گیوی را بشکل صحیح جایگزاری نموده و همراه با سیمکارت وارد آیفون نمایید. 

۲- در آپدیت نرم افزاری جدید ٬ بصورت خودکار با منوی پروگرام کلاب سیم روبرو خواهید شد که با انتخاب گزینه Universal Activation به قسمت وارد نمودن کد آپدیت منتقل خواهید شد و می بایست کد آپدیت 89014104270225987873 را جایگزین کد قبلی نموده و سپس گزینه Send و در صفحه بعدی Accept را لمس کنید و یک دقیقه صبر کنید . سپس سیمکارت خود را یکبار بصورت کامل خارج نموده و مجددا آن را وارد آیفون نمایید و مراحل آنلاک آیفون را در پیش بگیرید .

۳- اگر دیوایس شما وارد منو شد اما با no service مواجه شدید ٬ از منوی settings/cellular گزینه cellular data و رومینگ آن را فعال نموده و همچنین در بخش network selection ٬ اپراتور خود را بصورت دستی انتخاب نموده  و سپس یکبار سیمکارت خود را خارج نموده و مجددا وارد فرمایید و یا airplane mode را فعال و سپس غیرفعال نمایید .

۴- اگر بعد از فعالسازی کلاب سیم ٬‌ متوجه شدید که گاهی آیفون شما مجددا راه اندازی می شود به بخش settings/cellular/sim application مراجعه نموده ٬ هر دو گزینه Set AUTO reload و Switch SIM reset می بایست OFF یا غیرفعال شوند ٬ بعد از لمس شما برای غیرفعال نمودن آن ها ٬ چندثانیه بعد آیفون شما (برای اخرین بار) دوباره راه اندازی خواهد شد و بعد از آن اگر به بخش sim application مراجعه کنید مشاهده خواهید کرد که این گزینه غیرفعال شده و آیفون شما دیگر اختلال راه اندازی مجدد را نخواهد داشت .

آپدیت سیم آنلاکر کلاب سیم

 

 >> روش دوم فقط برای آیفون 6s , 6s Plus و آیفون SE می باشد <<

۱- ابتدا آیفون خود را به iOS 13.3 آپدیت نموده و فقط سیمکارت را در ایفون قرار داده تا با ارور سیمکارت مواجه شود ٬ سپس گیوی را همراه با سیمکارت وارد آیفون نمایید

۲- اگر گیوی خود را اخیرا تهیه کرده اید بصورت اتوماتیک منوی آن باز خواهد شد و شما می بایست گزینه IMSI/TMSI را انتخاب نموده تا لیستی از اپراتور ها برای شما نمایش داده شود . در غیر این صورت با توجه به اینکه کدهای دستوری تنظیمات گیوی در ورژن ۱۳ مسدود شده است می بایست ادامه تنظیمات گیوی را روی آیفون آنلاک انجام داده و گیوی را پروگرم شده و آماده روی ایفون لاک قرار دهید. چنانچه آیفون دیگر شما iOS 12 یا پایین تر بوده می توانید از کد دستوری #00*7672*5005* استفاده نموده و یا اگر آن هم iOS 13 می باشد می توانید از مسیر Settings/Cellular/Sim Application به بخش تنظیمات گیوی مراجعه نموده و با لمس Select Carrier سایر مراحل را ادامه نمایید .

۳- از لیست اپراتورهای پیش رو ٬ انتخاب کنید که آیفون شما لاک چه اپراتوری می باشد ٬ سپس گزینه accept را جهت تایید لمس نموده و یک دقیقه صبر کنید . سپس سیمکارت خود را یکبار بصورت کامل خارج نموده و مجددا آن را وارد آیفون نمایید و مراحل آنلاک آیفون را در پیش بگیرید .

۴- اگر دیوایس شما وارد منو شد اما با no service مواجه شدید ٬ از منوی settings/cellular گزینه cellular data و رومینگ آن را فعال نموده و همچنین در بخش network selection ٬ اپراتور خود را بصورت دستی انتخاب نموده  و سپس یکبار سیمکارت خود را خارج نموده و مجددا وارد فرمایید و یا airplane mode را فعال و سپس غیرفعال نمایید .

۵- اگر بعد از فعالسازی کلاب سیم ٬‌ متوجه شدید که گاهی آیفون شما مجددا راه اندازی می شود به بخش settings/cellular/sim application مراجعه نموده ٬ هر دو گزینه Set AUTO reload و Switch SIM reset می بایست OFF یا غیرفعال شوند ٬ بعد از لمس شما برای غیرفعال نمودن آن ها ٬ چندثانیه بعد آیفون شما (برای اخرین بار) دوباره راه اندازی خواهد شد و بعد از آن اگر به بخش sim application مراجعه کنید مشاهده خواهید کرد که این گزینه غیرفعال شده و آیفون شما دیگر اختلال راه اندازی مجدد را نخواهد داشت .

آپدیت کلاب سیم آیفون ۶اس

 

پشتیبانی آیفون آنلاکر