آموزش فعالسازی کلاب سیم

اگر شما هم از مشتریان آنلاک سخت افزاری فروشگاه آیفون آنلاکر می باشید و از طریق سایت یا نمایندگان حضوری کلاب سیم خریداری نموده اید ٬ در پی رفاه بیشتر شما مشتریان ارجمند ٬ قصد داریم بصورت تصویری و ویدئویی در این آموزش به نحوه فعالسازی کلاب سیم بپردازیم.

۱- این آموزش فقط برای مشتریان این فروشگاه تنظیم شده و در صورت خرید و استفاده از گیوی های تقلبی و اعمال این تغییرات و بروز هرگونه مشکل در گیوی یا آیفون شما ٬ فروشگاه آیفون آنلاکر هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت

۲- تا اطلاع ثانوی امکان آنلاک سخت افزاری آیفون 4 , 4s و آیفون 5 , 5c و آیفون 5s و 6 با انواع گیوی ها بصورت معمول وجود ندارد مگر در صورت جیلبریک و ارتقای دستی ورژن به iOS 14 ٬ به همین علت چنانچه برای این دیوایس ها قبلا کلاب سیم تهیه نموده اید ٬ لطفا از ریست فکتوری ٬‌ ریستور ٬ تعویض سیمکارت یا کد ICCID خودداری نمایید . بعبارتی دیگر آیفون های SE/6s و بالاتر (تا آیفون 12Pro Max) مشکلی در فعالسازی با کلاب سیم و آنلاک سخت افزاری با روش زیر نخواهند داشت . 
 

آموزش فعال سازی گیوی کلاب سیم


آموزش راه اندازی کلاب سیم
 

۱- ابتدا آیفون خود را حتمــــا به آخرین ورژن یعنی  iOS 14.8  آپدیت نموده و سپس زمانی که صفحه آیفون شما روشن است کلاب سیم را بشکل صحیح (طبق بروشور راهنما) روی خشاب سیمکارت جایگزاری نموده و همراه با سیمکارت وارد آیفون نمایید . 

۲- بصورت خودکار با منوی پروگرام کلاب سیم روبرو خواهید شد که می بایست گزینه ICCID Perfect Unlock را انتخاب نموده و کد فعالسازی 89014103270421600651 را با گزینه Send تایید نموده و در صفحه بعدی Accept را لمس کنید ٬ یک دقیقه صبر کنید و مراحل فعالسازی آیفون (وارد نمودن اپل آیدی و ...) را ادامه دهید تا آیفون شما آنلاک شده و وارد منوی اصلی شود .

 
 

توضیحات بیشتر :

- اگر به هر دلیلی قبل از اعمال تنظیمات از منوی پروگرم خارج شدید٬ می توانید از طریق کلید هوم و انتخاب گزینه Emergency Call ( یا Medical ID ) وارد این بخش شده و کلید * را شماره گیری و تایید نمایید تا منوی پروگرم مجددا نمایان شود . در صورت نیاز ٬ آموزش ویدئویی راه اندازی کلاب سیم را دنبال نمایید .

- اگر از کلاب سیم دو طرفه برای آیفون سری ۱۱ و ۱۲ و آیفون Xr, XsMax خریداری نموده اید برای راهنمایی دقیق تر در خصوص قراردادن کلاب سیم روی خشاب سیمکارت اینجا کلیک کنید و یا در صورت نیاز با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید .

انلاک ایفون ۱۲ با کلاب سیم

اگر کلاب سیم را برای آیفون ۱۲ خریداری نموده اید ٬ روش آنلاک شما متفاوت است!
بطور استثنا اگر از آیفون سری ۱۲ (نظیر آیفون ۱۲ ٬ آیفون ۱۲پرو ٬ آیفون ۱۲ پرومکس و آیفون ۱۲ مینی) استفاده می کنید٬ بعد از آپدیت آی‌او‌اس می بایست در منوی پروگرام کلاب سیم گزینه Set IMSI Auto Unlock را کلیک و سپس اپراتور آیفون خود را انتخاب نموده و در نهایت Accept را لمس کنید ٬ یک دقیقه صبر کنید و مراحل فعالسازی آیفون (وارد نمودن اپل آیدی و ...) را ادامه دهید تا آیفون شما آنلاک شده و وارد منوی اصلی شود .

آپدیت سیم آنلاکر کلاب سیم

 

 از خرید کلاب سیم شما بیش از یکسال گذشته است؟ اینجا را بخوانید .

مشتریانی که قبلا نسبت به خرید کلاب سیم اقدام نموده اند نیز در صورت بروز مشکل می توانند ضمن رعایت بند اول یعنی آپدیت نمودن به اخرین ورژن آی‌اواس ٬ از طریق متد ICCID و وارد نمودن کد فعالسازی بالا نسبت به راه اندازی کلاب سیم اقدام نمایند ٬ البته گزینه انتخابی آنها ممکن است بسته به ورژن گیوی با عنوان بالا (ICCID Perfect Unlock) متفاوت بوده و عباراتی نظیر : ICCID ATTonlySIM ٬ ICCID Miner Mode و ... باشد .

همچنین در صورتیکه با تعویض سیمکارت بصورت اتوماتیک منوی پروگرم گیوی نمایش داده نمیشود میتوانید از سرویس آپدیت نرم افزاری کلاب سیم استفاده نموده یا چنانچه دسترسی به منوی ستینگ آیفون ندارید میتوانید کلاب سیم را روی یک آیفون آنلاک فکتوری قرار داده و از مسیر Settings/Cellular/SimApplication (در iOS12 از مسیر Settings/Phone/SimApplication) گزینه اول یعنی Select Unlock Method را انتخاب نموده و سپس با انتخاب گزینه مربوط به متد ICCID و وارد نمودن هر یک از کدهای فعالسازی کلاب سیم ٬ پروگرم را تکمیل نموده و بعد از یک دقیقه آن را روی آیفون لاک خود قرار داده و مراحل آنلاک آیفون را در پیش بگیرید .

 

پشتیبانی آیفون آنلاکر