آموزش فعالسازی کلاب سیم

اگر شما هم از مشتریان آنلاک سخت افزاری فروشگاه آیفون آنلاکر می باشید و کلاب سیم خریداری نموده اید ٬ در پی رفاه بیشتر شما مشتریان ارجمند ٬ قصد داریم بصورت تصویری در این آموزش به نحوه فعالسازی کلاب سیم بپردازیم. 

 

اطلاعیه ها :‌
 

۱- این آموزش فقط برای مشتریان این فروشگاه تنظیم شده و در صورت خرید و استفاده از گیوی های تقلبی و اعمال این تغییرات و بروز هرگونه مشکل برای شما ٬ فروشگاه آیفون آنلاکر هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت

۲- تا اطلاع ثانوی امکان آنلاک سخت افزاری آیفون 4 , 4s و آیفون 5 , 5c و آیفون 5s و 6 با کلیه گیوی های موجود در بازار وجود ندارد زیرا در حال حاضر گیوی ها فقط در iOS13 فعال خواهند شد . بعبارتی دیگر آیفون های SE/6s و بالاتر (تا آیفون 11Pro Max) مشکلی در فعالسازی و آنلاک نخواهند داشت 

۳ - در صورتی که قبل از دی۹۸ نسبت به خرید کلاب سیم اقدام نموده اید لطفا از ریست فکتوری و ریستور یا تعویض سیمکارت و کد ICCID خودداری نمایید ٬ در غیر این صورت می بایست از سرویس آپدیت نرم افزاری کلاب سیم استفاده نموده تا با ارتقای ورژن گیوی به 1.37 مجددا فعالسازی کلاب سیم و آنلاک آیفون امکانپذیر باشد

 

 

آموزش آپدیت کلاب سیم

آموزش راه اندازی کلاب سیم

 

۱- ابتدا آیفون خود را به آخرین ورژن یعنی iOS 13.4 آپدیت نموده و سپس گیوی کلاب سیم را بشکل صحیح (طبق بروشور راهنما) جایگزاری نموده و همراه با سیمکارت وارد آیفون نمایید. 

۲- در آپدیت نرم افزاری جدید ٬ بصورت خودکار با منوی پروگرام کلاب سیم روبرو خواهید شد که می بایست گزینه ICCID Perfect (و در گیوی های قبلی گزینه ICCID ATTonlySim) را انتخاب نموده و کد آپدیت 89014103270421600735 را جایگزین کد قبلی فرمایید و سپس گزینه Send و در صفحه بعدی Accept را لمس کنید و یک دقیقه صبر کنید . سپس سیمکارت خود را یکبار بصورت کامل خارج نموده و مجددا آن را وارد آیفون نمایید و مراحل آنلاک آیفون را در پیش بگیرید .

۳- در صورت نیاز ٬ آموزش ویدئویی راه اندازی کلاب سیم را دنبال نمایید .

آپدیت سیم آنلاکر کلاب سیم

 

 

 >> روش دوم فقط در صورت عدم کارایی روش اول و فقط برای آیفون 6s , 6s Plus و آیفون SE کاربرد دارد <<
 این آموزش مخصوص کلاب سیم هایی است که قبل از دی۹۸ خریداری شده و آپدیت نشده اند

۱- ابتدا آیفون خود را به آخرین ورژن یعنی iOS 13.4 آپدیت نموده و سپس گیوی کلاب سیم را بشکل صحیح (طبق بروشور راهنما) جایگزاری نموده و همراه با سیمکارت وارد آیفون نمایید. 

۲- اگر گیوی خود را اخیرا تهیه کرده اید بصورت اتوماتیک منوی آن باز خواهد شد و شما می بایست گزینه IMSI/TMSI را انتخاب نموده تا لیستی از اپراتور ها برای شما نمایش داده شود . در غیر این صورت با توجه به اینکه کدهای دستوری تنظیمات گیوی در ورژن ۱۳ مسدود شده است می بایست ادامه تنظیمات گیوی را روی آیفون آنلاک انجام داده و گیوی را پروگرم شده و آماده روی ایفون لاک قرار دهید. چنانچه آیفون دیگر شما iOS 12 یا پایین تر بوده می توانید از کد دستوری #00*7672*5005* استفاده نموده و یا اگر آن هم iOS 13 می باشد می توانید از مسیر Settings/Cellular/Sim Application به بخش تنظیمات گیوی مراجعه نموده و با لمس Select Carrier یا Select Unlock Mode (گزینه اول) سایر مراحل را ادامه نمایید .

۳- از لیست اپراتورهای پیش رو ٬ انتخاب کنید که آیفون شما لاک چه اپراتوری می باشد ٬ سپس گزینه accept را جهت تایید لمس نموده و یک دقیقه صبر کنید . سپس سیمکارت خود را یکبار بصورت کامل خارج نموده و مجددا آن را وارد آیفون نمایید و مراحل آنلاک آیفون را در پیش بگیرید .

۴- اگر دیوایس شما وارد منو شد اما با no service مواجه شدید ٬ از منوی settings/cellular گزینه cellular data و رومینگ آن را فعال نموده و همچنین در بخش network selection ٬ اپراتور خود را بصورت دستی انتخاب نموده  و سپس یکبار سیمکارت خود را خارج نموده و مجددا وارد فرمایید و یا airplane mode را فعال و سپس غیرفعال نمایید .

۵- اگر بعد از فعالسازی کلاب سیم ٬‌ متوجه شدید که گاهی آیفون شما مجددا از نو راه اندازی می شود به بخش settings/cellular/sim application مراجعه نموده ٬ هر دو گزینه Set AUTO reload و Switch SIM reset را بررسی نموده و در صورت فعال بودن یکی یا هر دو ٬ نسبت به OFF یا غیرفعالسازی آن اقدام نمایید . این گزینه ها همانند سایر گزینه ها در آیفون آنی غیرفعال نخواهد شد ٬ بعد از یکبار لمس ٬ چندثانیه بعد آیفون شما (برای اخرین بار) دوباره راه اندازی خواهد شد و بعد اگر به بخش sim application مراجعه کنید مشاهده خواهید کرد که این گزینه غیرفعال شده و آیفون شما دیگر اختلال راه اندازی مجدد را نخواهد داشت .

آپدیت کلاب سیم آیفون ۶اس

 

پشتیبانی آیفون آنلاکر