آموزش فعالسازی کلاب سیم

اگر شما هم از مشتریان آنلاک سخت افزاری فروشگاه آیفون آنلاکر می باشید و از طریق سایت یا نمایندگان حضوری کلاب سیم خریداری نموده اید ٬ در پی رفاه بیشتر شما مشتریان ارجمند ٬ قصد داریم بصورت تصویری و ویدئویی در این آموزش به نحوه فعالسازی کلاب سیم بپردازیم.

۱- این آموزش فقط برای مشتریان این فروشگاه تنظیم شده و در صورت خرید و استفاده از گیوی های تقلبی و اعمال این تغییرات و بروز هرگونه مشکل در گیوی یا آیفون شما ٬ فروشگاه آیفون آنلاکر هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت

۲- تا اطلاع ثانوی آیفون 4/4s ٬ آیفون 5/5c/5s و آیفون 6/6plus/6s/6splus و آیفون 7/7plus با انواع گیوی ها بصورت معمول امکان انلاک سخت افزاری ندارد ٬ به همین علت چنانچه برای این دیوایس ها قبلا کلاب سیم تهیه نموده اید ٬ لطفا از ریست فکتوری ٬‌ ریستور ٬ تعویض سیمکارت یا کد ICCID خودداری نمایید . بعبارتی دیگر آیفون های 8/8plus/SE2/SE3 و بالاتر (تا آیفون 14Pro Max) مشکلی در فعالسازی با کلاب سیم و آنلاک سخت افزاری با روش زیر نخواهند داشت . 

مهم : کلیه گیوی ها چندروزی است که به علت تغییرات در سیستم عامل اپل دچار باگ و اختلال شده و در عمل گاها فعال شده و گاها امکان فعالسازی ندارد . به محض ارائه اپدیت نرم افزاری جدید از طرف سازنده و رفع مشکل اطلاع رسانی خواهد شد فعلا از ریست فکتوری ٬ اپدیت و تعویض سیمکارت خودداری نمایید .  چنانچه آیفون شما ریست شده است آموزش زیر را دنبال نمایید .
 

آموزش فعال سازی گیوی کلاب سیم


آموزش راه اندازی کلاب سیم
 

پیش نیاز : ابتدا آیفون خود را حتمــــا به آخرین ورژن یعنی iOS 16.3 آپدیت نموده و سپس زمانی که صفحه آیفون شما روشن است کلاب سیم را بشکل صحیح (طبق بروشور راهنما) روی خشاب سیمکارت جایگزاری نموده و همراه با سیمکارت وارد آیفون نمایید .


روش انجام : در منوی اولیه پروگرام کلاب سیم می بایست گزینه Set IMSI Manual Unlock را انتخاب و سپس اپراتوری که آیفون شما لاک آن بوده را انتخاب نموده و در نهایت Accept را لمس کنید ٬ یک دقیقه صبر کنید و مراحل فعالسازی آیفون (وارد نمودن اپل آیدی و ...) را ادامه دهید تا آیفون شما آنلاک شده و وارد منوی اصلی شود . چنانچه اپراتور آیفون شما در لیست پیش رو نمی باشد ٬ جهت دریافت کد اپراتور با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید .
 

توضیحات بیشتر :

- اگر به هر دلیلی قبل از اعمال تنظیمات از منوی پروگرم خارج شدید٬ می توانید از طریق کلید هوم و انتخاب گزینه Emergency Call (یا Medical ID) وارد این بخش شده و کلید * را شماره گیری و تایید نمایید تا منوی پروگرم مجددا نمایان شود .

- اگر بعد از آنلاک آیفون ٬ اینترنت سیمکارت شما فعال نشد از مسیر Settings/Cellular/Cellular Data Options می بایست Data Roming را فعال نمایید . اگر همچنان مشکل پابرجا بود از بخش Cellular Data Network در مقابل تمام APN ها برای سیمکارت همراه اول عبارت : mcinet و برای ایرانسل عبارت mtnirancell را درج نمایید . ضمنا دقت نمایید که Voice & Data روی LTE باشد زیرا در آیفون های سری جدید پیشفرض آن 5G است .

- اگر از کلاب سیم دو طرفه برای آیفون Xr, XsMax و یا آیفون ۱۲ و آیفون ۱۳ یا آیفون ۱۴ خریداری نموده اید در خصوص نحوه قراردادن کلاب سیم روی خشاب سیمکارت اینجا کلیک کنید و یا در صورت نیاز با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید .

 

آپدیت کلاب سیم ios15

 

 از خرید کلاب سیم شما بیش از یکسال گذشته است؟ اینجا را بخوانید .

مشتریانی که قبلا نسبت به خرید کلاب سیم اقدام نموده اند نیز در صورت بروز مشکل می توانند ضمن آپدیت نمودن به اخرین ورژن آی‌اواس ٬ از طریق متد ICCID+ATT و وارد نمودن کد فعالسازی و یا از متد IMSI و انتخاب اپراتور نسبت به فعالسازی اقدام نمایند . در صورتیکه با هر دو متد امکان فعالسازی میسر نباشد میتوانید از سرویس آپدیت نرم افزاری کلاب سیم استفاده نمایید .

همچنین در صورتیکه نمی توانید به منوی پروگرام کلاب سیم از طریق کد * و یا #00*7672*5005* دسترسی پیدا کنید می توانید یکبار سیمکارت را تعویض نموده و یا چنانچه دسترسی به منوی ستینگ آیفون ندارید میتوانید کلاب سیم را روی یک آیفون آنلاک فکتوری قرار داده و از مسیر Settings/Cellular/SimApplication و انتخاب گزینه اول یعنی Select Unlock Method منوی پروگرام کلاب سیم نمایان می گردد .

 

پشتیبانی آیفون آنلاکر