آپدیت کلاب سیم و هیکارت

اگر شما از مشتریان آنلاک سخت افزاری فروشگاه آیفون آنلاکر می باشید و از کلاب سیم یا هی کارت سیم استفاده خواهید نمود ٬ در پی رفاه بیشتر شما مشتریان ارجمند ٬ قصد داریم بصورت تصویری در این آموزش به نحوه فعالسازی و آپدیت کلاب سیم و هیکارت بپردازیم. 

 

اطلاعیه ها :‌
 

۱- این آموزش فقط برای مشتریان این فروشگاه تنظیم شده و در صورت خرید و استفاده از گیوی های تقلبی و اعمال این تغییرات و بروز هرگونه مشکل برای شما ٬ فروشگاه آیفون آنلاکر هیچ گونه مسئولیتی نخواهد پذیرفت. 

۲- مشتریان عزیز با توجه به اینکه در این بخش آموزش ۲ مدل گیوی یعنی کلاب سیم ٬ هیکارت قرار داده شده است٬ لطفا فقط آموزش فعالسازی و آپدیت مرتبط به گیوی خریداری شده خود را دنبال فرمایید.

۳- تا اطلاع ثانوی امکان آنلاک سخت افزاری آیفون 4 , 4s و آیفون 5 , 5c با کلیه گیوی های موجود در بازار وجود ندارد ٬‌ چنانچه قبلا نسبت به آنلاک سخت افزاری این آیفون ها اقدام نموده اید از ریست یا ریستور دیوایس مورد نظر خودداری نمایید. لازم به ذکر است آیفون های 5s به بالا (تا آیفون Xs Max) هیچگونه مشکلی در فعالسازی و استفاده نخواهند داشت.

 

 

 

آموزش آپدیت کلاب سیم

فعالسازی کلاب سیم

۰ - با توجه به اختلال سرور اپل ٬ برای فعالسازی می بایست چندروزی صبر نمایید . در صورتی که قبلا ایفون شما با کلاب سیم فعال شده است ٬ لطفا از ریست فکتوری ٬ تعویض سیمکارت و یا تعویض کد ICCID خودداری گردد .

۱- سپس کلاب سیم را روی خشاب سیمکارت بطور صحیح جایگزاری نموده و سپس سیمکارت را روی آن قرار داده و به آرامی وارد آیفون نمایید ٬ در آپدیت نرم افزاری جدید ٬ بصورت خودکار با منوی پروگرام کلاب سیم روبرو خواهید شد که با انتخاب گزینه Perfect Unlock via ICCID به قسمت وارد نمودن کد آپدیت منتقل خواهید شد ٬ اما در صورت عدم نمایش منوی پروگرام کلاب سیم بصورت اتوماتیک کافیست دکمه هوم را چند لحظه نگه داشته و گزینه Emergency Call را لمس نموده تا صفحه شماره گیری برای شما ظاهر گردد و سپس کد دستوری #88*7672*5005* را وارد نمایید تا به این بخش منتقل شوید.

۲- اکنون کد آپدیت 89014104270225987717 را جایگزین کد قبلی نموده و سپس گزینه Send را لمس کنید و حدود ۱۰ ثانیه صبر کنید تا پروگرام کلاب سیم بطور کامل صورت گیرد و سپس مراحل اکتیو آیفون (انتخاب زبان ٬ کشور و ...) را در پیش بگیرید تا آیفون شما فعال شود و آنتن سیمکارت خود را مشاهده نمایید. (در صورت نیاز به تماشای ویدئوی آموزشی راه اندازی کلاب سیم کلیک کنید‌)

 

 >> این آموزش فقط برای آیفون 6s , 6s Plus و آیفون SE می باشد <<

۱- ابتدا به iOS 12.4 آپدیت نموده و گیوی را همراه با سیمکارت وارد آیفون نمایید و به بخش Emergency Call مراجعه نموده و کد دستوری #00*7672*5005* را شماره گیری نمایید

۲- گزینه IMSI/TMSI را انتخاب نمایید (عنوان دقیق آن بسته به ورژن نرم افزاری کلاب سیم شما متفاوت خواهد بود) 

۳- از لیست اپراتورهای پیش رو ٬ انتخاب کنید که آیفون شما لاک چه اپراتوری می باشد ٬ سپس گزینه accept را جهت تایید لمس نموده و یک دقیقه صبر کنید و سپس مراحل اکتیو آیفون را پیش بگیرید

۴- اگر دیوایس شما وارد منو شد اما با no service مواجه شدید ٬ از منوی settings/cellular/cellular data را فعال نموده و همچنین در بخش cellular data network روبروی تمام APN ها بسته به سیمکارت ایرانسل یا همراه اول خود عبارت mtnirancell یا mcinet وارد نمایید و سپس یکبار سیمکارت خود را خارج نموده و مجددا وارد فرمایید 

 

آپدیت سیم آنلاکر کلاب سیم

 

 

 

 

آموزش آپدیت هیکارت

فعالسازی هی کارت

۰ - با توجه به اختلال سرور اپل ٬ برای فعالسازی می بایست چندروزی صبر نمایید . در صورتی که قبلا ایفون شما با هیکارت فعال شده است ٬ لطفا از ریست فکتوری ٬ تعویض سیمکارت و یا تعویض کد ICCID خودداری گردد

۱-  سپس هیکارت سیم را روی خشاب سیمکارت بطور صحیح جایگزاری نموده و سپس سیمکارت را روی آن قرار داده و به آرامی وارد آیفون نمایید ٬ اگر آیفون شما اکتیو می باشد به قسمت Phone و بخش Keypad مراجعه نموده تا امکان شماره گیری داشته باشید و اگر آیفون شما بعد از ریست یا آپدیت دچار مشکل شده است و به این بخش دسترسی ندارید کافیست دکمه هوم را چند لحظه نگه داشته و گزینه Emergency Call را لمس نموده تا صفحه شماره گیری برای شما ظاهر گردد .

۲- کد دستوری # 89014104270225987717 *7672*5005* را وارد نمایید .

۳- حدود ۳ دقیقه صبر کنید ٬ در این حین حتی شاید با پیغام sim failure نیز مواجه شوید ٬ بعد از ۳ دقیقه Slot یا خشاب سیم کارت خود را خارج نموده و دوباره همراه با هی کارت سیم وارد آیفون نمایید ٬ اندکی صبر کنید تا هیکارت سیم شناسایی شود و سپس مراحل اکتیو آیفون را در پیش بگیرید . 

آپدیت سیم آنلاکر هی کارت

 

 

 

 

کد آپدیت سیم آنلاکر

مشخص نیست که کد آپدیت سیم آنلاکر ها بعد از چه مدتی تغییر می کند ٬ شاید هفته ای یکبار و شاید چند ماهی یکبار! اما شما همیشه می توانید آخرین کد آپدیت سیمکارت آنلاکر ٬ کلاب سیم یا هی کارت سیم را در همین صفحه دنبال کنید . آیفون آنلاکر به عنوان پربازدیدترین مرجع آنلاک فکتوری و آنلاک سخت افزاری آیفون در ایران ٬ همواره و بدون محدودیت زمانی آخرین کد آپدیت را بصورت رایگان در اختیار شما مشتریان گرامی قرار خواهد داد . 

پشتیبانی آیفون آنلاکر