آپدیت کلاب سیم و هیکارت

اگر شما از مشتریان آنلاک سخت افزاری فروشگاه آیفون آنلاکر می باشید و از کلاب سیم یا هی کارت سیم استفاده خواهید نمود ٬ در پی رفاه بیشتر شما مشتریان ارجمند ٬ قصد داریم بصورت تصویری در این آموزش به نحوه فعالسازی و آپدیت کلاب سیم و هیکارت بپردازیم. 

 

اطلاعیه ها :‌
 

۱- این آموزش فقط برای مشتریان این فروشگاه تنظیم شده و در صورت خرید و استفاده از گیوی های تقلبی و اعمال این تغییرات و بروز هرگونه مشکل برای شما ٬ فروشگاه آیفون آنلاکر هیچ گونه مسئولیتی نخواهد پذیرفت. 

۲- مشتریان عزیز با توجه به اینکه در این بخش آموزش ۲ مدل گیوی یعنی کلاب سیم ٬ هیکارت قرار داده شده است٬ لطفا فقط آموزش فعالسازی و آپدیت مرتبط به گیوی خریداری شده خود را دنبال فرمایید.

۳- تا اطلاع ثانوی امکان آنلاک سخت افزاری آیفون 4 , 4s و آیفون 5 , 5c و آیفون  5s و 6 با کلیه گیوی های موجود در بازار وجود ندارد ٬‌ چنانچه قبلا نسبت به آنلاک سخت افزاری این آیفون ها اقدام نموده اید از ریست یا ریستور دیوایس مورد نظر خودداری نمایید. لازم به ذکر است آیفون های SE/6s و بالاتر (تا آیفون Xs Max) هیچگونه مشکلی در فعالسازی و استفاده نخواهند داشت.

 

 

 

آموزش آپدیت کلاب سیم

فعالسازی کلاب سیم

۰ - با توجه به اختلال سرور اپل ٬ برای فعالسازی می بایست چندروزی صبر نمایید . در صورتی که قبلا ایفون شما با کلاب سیم فعال شده است ٬ لطفا از ریست فکتوری ٬ تعویض سیمکارت و یا تعویض کد ICCID خودداری گردد .

۱- ابتدا آیفون خود را به iOS 13.2.3 آپدیت نموده و فقط سیمکارت را در ایفون قرار داده تا با ارور سیمکارت مواجه شود ٬ سپس گیوی را بشکل صحیح جایگزاری نموده و همراه با سیمکارت وارد آیفون نمایید. 

۲- در آپدیت نرم افزاری جدید ٬ بصورت خودکار با منوی پروگرام کلاب سیم روبرو خواهید شد که با انتخاب گزینه Universal Unlock به قسمت وارد نمودن کد آپدیت منتقل خواهید شد و می بایست کد آپدیت 89014104270225987873 را جایگزین کد قبلی نموده و سپس گزینه Send را لمس کنید و یک دقیقه صبر کنید . سپس سیمکارت خود را یکبار بصورت کامل خارج نموده و مجددا آن را وارد آیفون نمایید و مراحل آنلاک آیفون را در پیش بگیرید .

۳- اگر دیوایس شما وارد منو شد اما با no service مواجه شدید ٬ از منوی settings/cellular/cellular data را فعال نموده و همچنین در بخش network selection ٬ اپراتور خود را بصورت دستی انتخاب نموده و در بخش cellular data network روبروی تمام APN ها بسته به سیمکارت ایرانسل یا همراه اول خود عبارت mtnirancell یا mcinet وارد نمایید و سپس یکبار سیمکارت خود را خارج نموده و مجددا وارد فرمایید و یا airplane mode را فعال و سپس غیرفعال نمایید .

 

 >> این آموزش فقط برای آیفون 6s , 6s Plus و آیفون SE می باشد <<

۱- ابتدا آیفون خود را به iOS 13.2.3 آپدیت نموده و فقط سیمکارت را در ایفون قرار داده تا با ارور سیمکارت مواجه شود ٬ سپس گیوی را همراه با سیمکارت وارد آیفون نمایید

۲- اگر گیوی خود را اخیرا تهیه کرده اید بصورت اتوماتیک منوی آن باز خواهد شد و شما می بایست گزینه IMSI/TMSI را انتخاب نموده تا لیستی از اپراتور ها برای شما نمایش داده شود ٬ در غیر این صورت با توجه به اینکه کدهای دستوری تنظیمات گیوی در ورژن ۱۳ مسدود شده است می بایست ادامه تنظیمات گیوی را روی آیفون دیگری انجام داده و گیوی را پروگرم شده و آماده روی ایفون لاک قرار دهید. چنانچه آیفون دیگر شما iOS 12 یا پایین تر بوده می توانید از کد دستوری #00*7672*5005* استفاده نموده و یا اگر آن هم iOS 13 می باشد می توانید از مسیر Settings/Cellular/Sim Application به بخش تنظیمات گیوی مراجعه نموده و با لمس Settings Carrier سایر مراحل را ادامه نمایید .

۳- از لیست اپراتورهای پیش رو ٬ انتخاب کنید که آیفون شما لاک چه اپراتوری می باشد ٬ سپس گزینه accept را جهت تایید لمس نموده و یک دقیقه صبر کنید . سپس سیمکارت خود را یکبار بصورت کامل خارج نموده و مجددا آن را وارد آیفون نمایید و مراحل آنلاک آیفون را در پیش بگیرید .

۴- اگر دیوایس شما وارد منو شد اما با no service مواجه شدید ٬ از منوی settings/cellular/cellular data را فعال نموده و همچنین در بخش network selection ٬ اپراتور خود را بصورت دستی انتخاب نموده و در بخش cellular data network روبروی تمام APN ها بسته به سیمکارت ایرانسل یا همراه اول خود عبارت mtnirancell یا mcinet وارد نمایید و سپس یکبار سیمکارت خود را خارج نموده و مجددا وارد فرمایید و یا airplane mode را فعال و سپس غیرفعال نمایید .

 

آپدیت سیم آنلاکر کلاب سیم

 

 

 

 

آموزش آپدیت هیکارت

فعالسازی هی کارت

۰ - با توجه به اختلال سرور اپل ٬ برای فعالسازی می بایست چندروزی صبر نمایید . در صورتی که قبلا ایفون شما با هیکارت فعال شده است ٬ لطفا از ریست فکتوری ٬ تعویض سیمکارت و یا تعویض کد ICCID خودداری گردد

۱-  سپس هیکارت سیم را روی خشاب سیمکارت بطور صحیح جایگزاری نموده و سپس سیمکارت را روی آن قرار داده و به آرامی وارد آیفون نمایید ٬ اگر آیفون شما اکتیو می باشد به قسمت Phone و بخش Keypad مراجعه نموده تا امکان شماره گیری داشته باشید و اگر آیفون شما بعد از ریست یا آپدیت دچار مشکل شده است و به این بخش دسترسی ندارید کافیست دکمه هوم را چند لحظه نگه داشته و گزینه Emergency Call را لمس نموده تا صفحه شماره گیری برای شما ظاهر گردد .

۲- کد دستوری # 89014104270225987873 *7672*5005* را وارد نمایید .

۳- حدود ۳ دقیقه صبر کنید ٬ در این حین حتی شاید با پیغام sim failure نیز مواجه شوید ٬ بعد از ۳ دقیقه Slot یا خشاب سیم کارت خود را خارج نموده و دوباره همراه با هی کارت سیم وارد آیفون نمایید ٬ اندکی صبر کنید تا هیکارت سیم شناسایی شود و سپس مراحل اکتیو آیفون را در پیش بگیرید . 

آپدیت سیم آنلاکر هی کارت

 

 

 

 

کد آپدیت سیم آنلاکر

مشخص نیست که کد آپدیت سیم آنلاکر ها بعد از چه مدتی تغییر می کند ٬ شاید هفته ای یکبار و شاید چند ماهی یکبار! اما شما همیشه می توانید آخرین کد آپدیت سیمکارت آنلاکر ٬ کلاب سیم یا هی کارت سیم را در همین صفحه دنبال کنید . آیفون آنلاکر به عنوان پربازدیدترین مرجع آنلاک فکتوری و آنلاک سخت افزاری آیفون در ایران ٬ همواره و بدون محدودیت زمانی آخرین کد آپدیت را بصورت رایگان در اختیار شما مشتریان گرامی قرار خواهد داد . 

پشتیبانی آیفون آنلاکر