آموزش فعالسازی کلاب سیم

اگر شما هم از مشتریان آنلاک سخت افزاری فروشگاه آیفون آنلاکر می باشید و کلاب سیم خریداری نموده اید ٬ در پی رفاه بیشتر شما مشتریان ارجمند ٬ قصد داریم بصورت تصویری و ویدئویی در این آموزش به نحوه فعالسازی کلاب سیم بپردازیم. 

 

اطلاعیه ها :‌
 

۱- این آموزش فقط برای مشتریان این فروشگاه تنظیم شده و در صورت خرید و استفاده از گیوی های تقلبی و اعمال این تغییرات و بروز هرگونه مشکل برای شما ٬ فروشگاه آیفون آنلاکر هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت

۲- تا اطلاع ثانوی امکان آنلاک سخت افزاری آیفون 4 , 4s و آیفون 5 , 5c و آیفون 5s و 6 با انواع گیوی ها وجود ندارد زیرا گیوی ها فقط در iOS 13 فعال خواهند شد . به همین علت چنانچه برای این دیوایس ها قبلا کلاب سیم تهیه نموده اید ٬ لطفا از ریست فکتوری ٬‌ ریستور ٬ تعیین سیمکارت یا کد ICCID خودداری نمایید . بعبارتی دیگر آیفون های SE/6s و بالاتر (تا آیفون 11Pro Max) مشکلی در فعالسازی و آنلاک سخت افزاری نخواهند داشت . 
 

آموزش آپدیت کلاب سیم


آموزش راه اندازی کلاب سیم
 

۱- ابتدا آیفون خود را حتمــــا به آخرین ورژن یعنی iOS 13.6 آپدیت نموده و سپس زمانی که صفحه آیفون شما روشن است کلاب سیم را بشکل صحیح (طبق بروشور راهنما) روی خشاب سیمکارت جایگزاری نموده و همراه با سیمکارت وارد آیفون نمایید. 

۲- بصورت خودکار با منوی پروگرام کلاب سیم روبرو خواهید شد که می بایست گزینه ICCID Perfect Unlock را انتخاب نموده و کد آپدیت 89014104279605344274 را که از قبل کپی نموده اید را جایگزین کد فعلی فرمایید و سپس گزینه Send و در صفحه بعدی Accept را لمس کنید ٬ یک دقیقه صبر کنید و مراحل فعالسازی آیفون (وارد نمودن اپل آیدی و ...) را ادامه دهید تا آیفون وارد منوی اصلی شود .

توضیحات بیشتر : اگر به هر دلیلی قبل از اعمال تنظیمات بالا از منوی پروگرم کلاب سیم خارج شدید ٬ می توانید وارد Emergency Call شده و کلید * را شماره گیری و تایید نمایید تا منوی پروگرم مجددا نمایان شود . ضمنا در صورت نیاز ٬ آموزش ویدئویی راه اندازی کلاب سیم را دنبال نمایید

 

آپدیت سیم آنلاکر کلاب سیم

 

 از خرید کلاب سیم شما چندماهی گذشته است؟ اینجا را بخوانید .

مشتریانی که قبلا نسبت به خرید کلاب سیم اقدام نموده اند نیز در صورت بروز مشکل می توانند ضمن رعایت بند اول یعنی آپدیت نمودن به اخرین ورژن آی‌اواس ٬ از طریق متد ICCID و وارد نمودن کد آپدیت بالا نسبت به راه اندازی مجدد کلاب سیم اقدام نمایند ٬ البته گزینه انتخابی آنها ممکن است بسته به ورژن گیوی با عنوان بالا (ICCID Perfect Unlock) متفاوت بوده و عباراتی نظیر : ICCID ATTonlySIM ٬ ICCID Miner Mode و ... باشد .

همچنین در صورتیکه با تعویض سیمکارت بصورت اتوماتیک منوی پروگرم گیوی نمایش داده نمیشود و همچنین دسترسی به منوی ستینگ آیفون هم ندارید میتوانید کلاب سیم را روی یک آیفون آنلاک قرار داده و از مسیر Settings/Cellular/SimApplication (در iOS12 از مسیر Settings/Phone/SimApplication) گزینه اول یعنی Select Unlock Method را انتخاب نموده و سپس با انتخاب گزینه صحیح مربوط به متد ICCID و وارد نمودن کد آپدیت بالا گیوی را پروگرم نموده و بعد از یک دقیقه آن را روی آیفون لاک خود قرار داده و مراحل آنلاک و فعالسازی آیفون را در پیش بگیرید .

 

پشتیبانی آیفون آنلاکر