» » » آنلاک فکتوری اپراتور Sprint - آیفون 7 , 7 پلاس

آنلاک فکتوری اپراتور Sprint - آیفون 7 , 7 پلاس

آنلاک فکتوری اپراتور Sprint - آیفون 7 , 7 پلاس
مدل: Sprint-i7
سرویس: قابل ارائه است
قیمت: 620,000 تومان

اطلاعات آیفون شما


* IMEI:

تعداد:  
5  5/5 از 5 رای  |  نوشتن نظر

آنلاک فکتوری دائم و رسمی آیفون 7 یا آیفون 7 پلاس که لاک اپراتور Sprint امریکا باشد .

زمان آنلاک : 7 تا 15 روز کاری

توجه کنید:

  1. آنلاک این سرویس قطعی و بدون ریسک لاک شدن مجدد میباشد
  2. در این سرویس فقط سریال های نرمال و سریال هایی که بعلت بدهی در بلک لیست می باشند ٬ پشتیبانی می شود
  3. سریال هایی که به علت گزارش سرقت یا مفقودی در بلک لیست اسپرینت باشند ٬ در این سرویس انلاک فکتوری نخواهند شد

آنلاک اپراتور US Sprint

اپراتور Sprint (اسپرینت) یکی دیگر از اپراتورهای کشور امریکا می باشد که با اپل در خصوص ارائه آیفون لاک و تحت قرارداد این شرکت همکاری دارد . اپراتور اسپرینت امریکا چند سالی سرویس آنلاک فکتوری ارائه نکرد و مشتریان به اجبار به سمت آنلاک سخت افزاری هدایت می شدند ٬ این اپراتور اخیرا نیز نوسانات زیادی داشته است ٬ از تغییرات هزینه آنلاک تا تغییر زمان آنلاک و حتی تغییر شرایط آنلاک فکتوری ... . با توجه به بازه زمانی نسبتا طولانی که این اپراتور سرویسی جهت آنلاک فکتوری نداشته است ٬ برخی آیفون ها بصورت غیر رسمی آنلاک شده اند و در نتیجه بعد از گذشت چند ماه بعد از یک ریستور یا آپدیت دوباره لاک شده اند . شرکت آیفون آنلاکر فقط با سرویس های رسمی این اپراتور همکاری نموده و چنانچه آیفون شما در این سایت آنلاک شود به هیچ عنوان در آینده لاک نخواهد شد .

آنلاک فکتوری آیفون

این اپراتور هنوز از آیفون های جدید یعنی آیفون ۱۰ و آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس جهت آنلاک فکتوری پشتیبانی ننموده اما به محض ارائه سرویس ها قطعا به فروشگاه آیفون آنلاکر اضافه خواهد شد ٬ اما شما آیفون های سری 6/6s/7 (و پلاس ها) و حتی آیفون های قدیمی تر نظیر 4s/5/5s/5c چنانچه لاک اپراتور اسپرینت امریکا باشند را میتوانید آنلاک فکتوری کنید . آیفون های سری ۵ یعنی آیفون ۵اس ٬ آیفون ۵سی و آیفون ۵ با اینکه به علت استقبال کمتر در سایت آیفون آنلاکر اضافه نشده است اما قابل آنلاک فکتوری بوده و شما میتوانید روی سرویس آیفون 6, 6s ثبت سفارش فرمایید .

برای آنلاک آیفون 10 یا آنلاک آیفون 8 و 8 پلاسی که تا اینکه سرویس آنلاک رسمی برای آن ارائه نشده است ، میتوانید با کلاب سیم بصورت سخت افزاری آنلاک نمایید .

اگر در خصوص آنلاک آیفون : آنلاک فکتوری آیفون یا آنلاک سخت افزاری آیفون سوالاتی دارید ٬ از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۰ شب می توانید با پشتیبانی سایت و شماره ۰۹۱۲۸۷۶۰۸۷۷ تماس حاصل فرمایید 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

 

پشتیبانی آیفون آنلاکر

پشتیبانی تلگرام آیفون آنلاکر 

گواهینامه ssl - certum