آیفون آنلاکر » سرویس حذف آیکلود » سرویس حذف آیکلود آیفون - دسترسی به منو

سرویس حذف آیکلود آیفون - دسترسی به منو

سرویس حذف آیکلود آیفون - دسترسی به منو
مدل: iCloud-OpenMenu
سرویس: اكنون غیرفعال است
قیمت: 460,000 تومان

اطلاعات آیفون شما


* IMEI:

* انتخاب مدل آیفون:

تعداد:
6  5/5 از 6 رای  |   نوشتن نظر

آیکلود چیست و چرا با مشکل اپل آیدی مواجه شده اید : 

 
آیکلود یکی از مهمترین بخش های آیفون است که گاها کاربران در ابتدا اعتنایی به آن نمی کنند و از اپل آیدی های نامعتبر استفاده نموده و دیر یا زود با مشکلی بزرگ و با ضرر های هنگفتی مواجه خواهند شد ٬ در ابتدا همواره پیشنهاد ما این بوده که از یک اپل ایدی شخصی و با نام و اطلاعات خود استفاده کنید ٬ اگر در خصوص ساخت اپل آیدی اطلاعاتی ندارید  از یک اپل آیدی با گارانتی استفاده نموده که در صورت لاک ٬‌ غیرفعال یا دسیبل شدن اپل ایدی در امان باشید! اما اگر از اپل آیدی کارتی استفاده نمودید ابتدا برای ریکاوری اپل آیدی ثبت درخواست نمایید ٬ چنانچه امکان ریکاوری آن وجود نداشته باشد اگر آیفون شما ریست نشده باشد و همچنین شرط لود شدن فضای Storage نیز برقرار باشد می توانید با هزینه بسیار کمتری نسبت به سرویس رسمی حذف آیکلود اقدام به حذف اپل آیدی بصورت دائم نمایید .
 
 

چه زمانی می بایست از سرویس حذف آیکلود آیفون ( با دسترسی به منو )‌ استفاده نمود : 

 
اگر اپل آیدی لاک شده و دسترسی به سوالات امنیتی و تاریخ تولد یا ایمیل پشتیبان ندارید که آن را آنلاک نمایید و به هر دلیلی امکان حذف یا خروج از اپل آیدی خود را ندارید و آیفون شما هنوز ریست نشده و دسترسی کامل به منوی آیفون دارید می توانید با هزینه معقولی نسبت به حذف اپل ایدی بصورت دائمی و رسمی از طریق این سرویس اقدام نمایید . لازم به ذکر است که زمان این سرویس ۱-۲۴ ساعت کاری خواهد بود ٬ بعد از ثبت سفارش واحد پشتیبانی با شما تماس گرفته و برای تنظیمات ساده ای که توسط شما می بایست انجام شود شما را راهنمایی خواهد نمود تا سفارش شما آماده انجام شود .
 
 

شرایط سرویس حذف اپل آیدی  :

 
1- ابتدا می بایست دسترسی به منوی آیفون بصورت کامل داشته باشید
2- آیفون خود را به WiFi متصل نموده و از مسیر Setting > AppleID > iCloud بررسی نموده حتما در Storage اپل آیدی مقداری از حافظه اشغال شده باشد و عبارت unable to load storage info به هیچ عنوان درج نشده باشد

 

حذف آیکلود آیفون دسترسی به منو storage

 

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

پشتیبانی اینستاگرام آیفون آنلاکر

تلگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی واتس اپ آیفون آنلاکر

خرید اپل ایدی عمده همکار

پشتیبانی آیفون آنلاکر