آیفون آنلاکر » سرویس حذف آیکلود » سرویس حذف اپل آیدی - آیفون 6 , 6s و آیفون 7 و 8

سرویس حذف اپل آیدی - آیفون 6 , 6s و آیفون 7 و 8

سرویس حذف اپل آیدی - آیفون 6 , 6s و آیفون 7 و 8
مدل: iCloudRemover-7/8
سرویس: اكنون غیرفعال است
قیمت: 0 تومان

اطلاعات آیفون شما


* IMEI:

تعداد:
5  5/5 از 5 رای  |   نوشتن نظر


 

آیکلود چیست و چرا با مشکل اپل آیدی مواجه شده اید : 

 
همانطور که میدانید شرکت اپل با هدف افزایش امنیت قابلیتی بنام Find My iPhone را از iOS 7 به سیستم عامل خود اضافه کرد که اگر این گزینه فعال شود ٬ آیفون فقط با اپل آیدی و پسوردی که در لحظه فعالسازی این گزینه روی دیوایس فعال است کار خواهد کرد. با این هدف که اگر آیفون شما مفقود گردد حداقل نگرانی از بابت اطلاعات آن نداشته باشید و البته بتوانید از طریق سایت iCloud.com موقعیت آن را روی نقشه مشاهده کنید٬ اما در کشورهایی نظیر ایران که شرکت اپل بصورت رسمی در آن فعالیت ندارد ٬ کم نیستند افرادی که به علت مشکل آیکلود امکان فعالسازی آیفون را ندارند و با پیام اکتیویشن لاک (Activation Lock) روبرو خواهند شد.  عواملی نظیر فراموش نمودن اطلاعات اپل آیدی ٬ خرید آیفون کارکرده و عدم آگاهی و دسترسی به مالک  قبلی ٬ مواردی نظیر لاک شدن اپل آیدی و ...   باعث  میشود که شما نیاز به سرویس حذف اپل آیدی آیفون داشته باشید .
 
 

قبل و بعد از سفارش حذف آیکلود آیفون چه کنیم ؟

قبل از سفارش ابتدا می بایست اینترنت دستگاه را بطور کلی قطع نموده و سپس آن را خاموش نمایید! بعد از ثبت سفارش ٬ در صورت انجام سفارش حذف ایکلود و تایید آن از طریق پیامک و ایمیل ٬ آیفون را از طریق آیتونز به اخرین ورژن ریستور می کنید . در این صورت اطلاعات ایفون شما پاک شده اما بدون اپل ایدی ایفون شما فعال شده و قابل استفاده خواهد بود . فراموش نکنید که اصلا و ابدا نباید بکاپ های قبلی آن را برگردانید . 
 

شرایط سرویس حذف اپل آیدی  :

1- زمان انجام سفارش شما جهت حذف اپل آیدی 8 تا 18 روز کاری می باشد
2- سرویس حذف آیکلود بصورت رسمی بوده و FindMyiPhone در سرور OFF خواهد شد
3- شانس حذف اپل آیدی شما 70٪ می باشد و در صورت عدم انجام هزینه برگشت داده خواهد شد

 

توجه فرمایید : اگر اپل آیدی شما کارتی بوده و کارت آن را موجود دارید و یا ایمیل اپل آیدی آن را می دانید ٬ احتمال دارد که با هزینه بسیار کمتری حذف اپل آیدی شما امکانپذیر باشد٬ در این خصوص نسبت به ثبت درخواست ریکاوری اپل آیدی اقدام فرمایید . 

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

پشتیبانی اینستاگرام آیفون آنلاکر

تلگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی واتس اپ آیفون آنلاکر

خرید اپل ایدی عمده همکار

پشتیبانی آیفون آنلاکر