پشتیبانی آیفون آنلاکر
» » سرویس iCloud Remover - آیفون 7/8 و آیفون X - پلاس ها

سرویس iCloud Remover - آیفون 7/8 و آیفون X - پلاس ها

سرویس iCloud Remover - آیفون 7/8 و آیفون X - پلاس ها
مدل: icloud-6s,7
سرویس: اكنون غیرفعال است
قیمت: 2,770,000 تومان

اطلاعات آیفون شما


* IMEI:

تعداد:  
34  5/5 از 34 رای  |  نوشتن نظر
آیکلود چیست و چرا قادر به فعال کردن دیوایس خود نیستید ؟ 
 
همانطور که میدانید شرکت اپل با هدف افزایش امنیت قابلیتی بنام Find My iPhone را از iOS 7 به سیستم عامل خود اضافه کرد که اگر این گزینه فعال شود ٬ آیفون فقط با اپل آیدی و پسوردی که آن لحظه در دیوایس فعال است کار خواهد کرد. با این هدف که اگر دیوایس شما مفقود گردد حداقل نگرانی از بابت اطلاعات آن نداشته باشید و البته بتوانید از طریق سایت iCloud.com موقعیت آن را روی نقشه مشاهده کنید و حتی پیامی برای آن ارسال کنید این امکان بظاهر خیلی سودمند است ٬ اما در کشورهایی نظیر ایران که شرکت اپل بصورت رسمی در آن فعالیت ندارد تا شما بتوانید طبق فاکتور معتبر مالکیت دیوایس خود را اثبات کنید ٬ کم نیستند افرادی که به علت مشکل آیکلود قادر به اکتیو آیفون و یا آیپد خود نیستند. عواملی نظیر فراموش نمودن اطلاعات اپل آیدی ٬ خرید دیوایس کارکرده و عدم آگاهی و دسترسی به مالک قبلی و ... باعث میشود که شما برای همیشه با دیوایس خود خداحافظی کنید ! 
 
 
 
چطور میتوانید دیوایس خود را فعال کنید ؟‌ 
 
تیم آیفون آنلاکر با هدف رفع مشکل آیکلود و برگرداندن دیوایس شما به زندگی‌ ٬ در صورتی که اطمینان پیدا کند دیوایس مورد نظر سرقتی یا مفقودی نیست و گزارشی در این خصوص نداشته است با شرایط زیر اپل آیدی روی دیوایس شما را حذف خواهد کرد . 
 
 
 
 
شرایط  :
 
 
1- ابتدا از طریق این سرویس نسبت به اعلام هزینه حذف اپل آیدی و اطمینان از نرمال بودن آیکلود اقدام فرمایید و سپس بعد از اعلام هزینه حذف اپل آیدی ٬ در خصوص ثبت سفارش با پشتیبانی هماهنگ فرمایید
 
2- مدت زمان لازم جهت حذف اپل آیدی 7 تا 25 روز کاری می باشد 

3- این سرویس جهت آیفون 7  ٬ آیفون 8  و آیفون ایکس و همینطور  پلاس تنظیم شده است 

 

توجه فرمایید : اگر اپل آیدی شما کارتی بوده و کارت آن را موجود دارید و یا ایمیل اپل آیدی آن را می دانید ٬ احتمال دارد که با هزینه کمتری حذف اپل آیدی شما امکانپذیر باشد٬ در این خصوص با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید . 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

 

پشتیبانی تلگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی اینستاگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی واتس اپ آیفون آنلاکر

آنلاک گیوی کلاب سیم