آیفون آنلاکر » سرویس حذف آیکلود » سرویس حذف اپل آیدی - آیفون SE و آیفون 6s/6 و پلاس

سرویس حذف اپل آیدی - آیفون SE و آیفون 6s/6 و پلاس

سرویس حذف اپل آیدی - آیفون SE و آیفون 6s/6 و پلاس
مدل: iCloudRemover-6/6s
سرویس: اكنون غیرفعال است
قیمت: 2,500,000 تومان

اطلاعات آیفون شما


* IMEI:

تعداد:
52  5/5 از 52 رای  |   نوشتن نظر

 

آیکلود چیست و چرا با مشکل اپل آیدی مواجه شده اید : 

 
همانطور که میدانید شرکت اپل با هدف افزایش امنیت قابلیتی بنام Find My iPhone را از iOS 7 به سیستم عامل خود اضافه کرد که اگر این گزینه فعال شود ٬ آیفون فقط با اپل آیدی و پسوردی که در لحظه فعالسازی این گزینه روی دیوایس فعال است کار خواهد کرد. با این هدف که اگر آیفون شما مفقود گردد حداقل نگرانی از بابت اطلاعات آن نداشته باشید و البته بتوانید از طریق سایت iCloud.com موقعیت آن را روی نقشه مشاهده کنید٬ اما در کشورهایی نظیر ایران که شرکت اپل بصورت رسمی در آن فعالیت ندارد ٬ کم نیستند افرادی که به علت مشکل آیکلود امکان فعالسازی آیفون را ندارند و با پیام اکتیویشن لاک (Activation Lock) روبرو خواهند شد.  عواملی نظیر فراموش نمودن اطلاعات اپل آیدی ٬ خرید آیفون کارکرده و عدم آگاهی و دسترسی به مالک  قبلی ٬ مواردی نظیر لاک شدن اپل آیدی و ...   باعث  میشود که شما نیاز به سرویس حذف اپل آیدی آیفون داشته باشید .
 
 

چطور میتوانید اپل آیدی آیفون خود را حذف کنید : 

 
آیفون آنلاکر با هدف حذف آیکلود و امکان استفاده مجدد از آیفون شما ٬ در صورتی که اطمینان پیدا کند دیوایس مورد نظر سرقتی یا مفقودی نیست و گزارشی در این خصوص نداشته است با شرایط زیر اپل آیدی آیفون شما را حذف خواهد کرد . همچنین برای مشتریان ساکن تهران ٬ ثبت سفارش حضوری برای این سرویس وجود دارد .
 
 

شرایط سرویس حذف اپل آیدی آیفون :

 
1- ابتدا می بایست نسبت به تعیین وضعیت آیکلود اقدام فرمایید 
2- شانس حذف اپل آیدی شما به شرط نرمال بودن سریال 100٪ می باشد
3- زمان انجام سفارش شما جهت حذف اپل آیدی 1 تا 8 روز کاری می باشد
4- این سرویس جهت حذف اپل ایدی ایفون 6 ،حذف اپل ایدی  آیفون ۶ پلاس ، حذف اپل ایدی  آیفون ۶اس و حذف اپل ایدی اآیفون ۶اس پلاس تنظیم شده است

 

توجه فرمایید : اگر اپل آیدی شما کارتی بوده و کارت آن را موجود دارید و یا ایمیل اپل آیدی آن را می دانید ٬ احتمال دارد که با هزینه بسیار کمتری حذف اپل آیدی شما امکانپذیر باشد٬ در این خصوص نسبت به ثبت درخواست ریکاوری اپل آیدی اقدام فرمایید . 

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

پشتیبانی اینستاگرام آیفون آنلاکر

تلگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی واتس اپ آیفون آنلاکر

خرید اپل ایدی عمده همکار

پشتیبانی آیفون آنلاکر