آیفون آنلاکر » سرویس حذف آیکلود » سرویس حذف اپل آیدی سخت افزاری آیپد Mini 1,2,3,4 و آیپد Air 1,2

سرویس حذف اپل آیدی سخت افزاری آیپد Mini 1,2,3,4 و آیپد Air 1,2

سرویس حذف اپل آیدی سخت افزاری آیپد Mini 1,2,3,4 و آیپد Air 1,2
مدل: iCloudRemover-iPadHardware
سرویس: اكنون غیرفعال است
قیمت: 0 تومان
تعداد:
1  5/5 از 1 رای  |   نوشتن نظر

آیکلود چیست و چرا با مشکل اپل آیدی آیپد مواجه شده اید : 

 
همانطور که میدانید شرکت اپل با هدف افزایش امنیت قابلیتی بنام Find My iPad را از iOS 7 به سیستم عامل خود اضافه کرد که اگر این گزینه فعال شود ٬ آیپد فقط با اپل آیدی و پسوردی که در لحظه فعالسازی این گزینه روی دیوایس فعال است کار خواهد کرد. با این هدف که اگر آیپد شما مفقود گردد حداقل نگرانی از بابت اطلاعات آن نداشته باشید و البته بتوانید از طریق سایت iCloud.com موقعیت آن را روی نقشه مشاهده کنید٬ اما در کشورهایی نظیر ایران که شرکت اپل بصورت رسمی در آن فعالیت ندارد ٬ کم نیستند افرادی که به علت مشکل آیکلود امکان فعالسازی آیپد را ندارند و با پیام اکتیویشن لاک ( Activation Lock ) روبرو خواهند شد .  عواملی نظیر فراموش نمودن اطلاعات اپل آیدی ٬ خرید آیپد کارکرده و عدم آگاهی و دسترسی به مالک  قبلی ٬ مواردی نظیر لاک شدن اپل آیدی و ...   باعث  میشود که شما نیاز به سرویس حذف اپل آیدی آیفون داشته باشید .
 
 

چه راهکاری برای حذف اپل آیدی آیپد وجود دارد ؟

 
حذف اپل آیدی آیپد می تواند به دو روش انجام شود : حذف آیکلود بصورت رسمی از طریق سریال نامبر و حذف آیکلود بصورت سخت افزاری از طریق تغییر سریال نامبر . با توجه به هزینه بالای سرویس حذف اپل آیدی آیپد بصورت رسمی ٬ آیفون آنلاکر سرویس سخت افزاری حذف اپل آیدی را برای اولین بار ارائه نموده تا مشتریان بتوانند با هزینه کمتری نسبت به رفع مشکل خود اقدام نمایند .
 
 

قوانین سرویس حذف آیکلود آیپد بصورت سخت افزاری :

 
1- ابتدا می بایست نسبت به تعیین وضعیت آیکلود اقدام فرمایید ٬ حذف آیکلود بصورت سخت افزاری فقط برای آیپد های نرمال می باشد .
 
2- در این سرویس آیپد شما باز خواهد شد و سریال جدید روی هارد آن تعریف می شود که طبیعتا با سریال پشت جعبه آیپد شما تفاوت خواهد داشت
 
3- این سرویس برای آیپدهای وای فای پیشنهاد می شود زیرا اگر آیپد شما سلولار باشد٬ در صورت حذف آیکلود بصورت سخت افزاری دیوایس شما قادر به شناسایی سیمکارت نمی باشد اما آیپد های وای فای هیچگونه محدودیتی بعد از انجام کار نخواهند داشت
 
4- زمان انجام سفارش شما جهت حذف اپل آیدی 1 تا 7 روز کاری بعد از تحویل آیپد می باشد
 
5- مشتریان که در شهرستان می باشند می توانند بعد از خرید این سرویس جهت دریافت آدرس نمایندگی تهران با واحد پشتیبانی تماس حاصل نمایند ٬ اما مشتریان تهرانی می توانند حین تحویل آیپد به نمایندگی ٬ هزینه سرویس را به نمایندگی پرداخت نمایند .

6- این سرویس جهت آیپد مینی ۱ ٬ ۳ ٬ ۲ ٬ ۴ و آیپد ایر ۱ و ۲ تنظیم شده است و آیپد های نسل جدیدتر امکان حذف اپل آیدی بصورت سخت افزاری نخواهند داشت و تنها راه آنها حذف آيکلود بصورت رسمی می باشد

 

توجه فرمایید : اگر اپل آیدی شما کارتی بوده و کارت آن را موجود دارید و یا ایمیل اپل آیدی آن را می دانید ٬ احتمال دارد که با هزینه بسیار کمتری حذف اپل آیدی شما امکانپذیر باشد٬ در این خصوص نسبت به ثبت درخواست ریکاوری اپل آیدی اقدام فرمایید . 

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

پشتیبانی اینستاگرام آیفون آنلاکر

تلگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی واتس اپ آیفون آنلاکر

خرید اپل ایدی عمده همکار

پشتیبانی آیفون آنلاکر