آیفون آنلاکر » سرویس حذف آیکلود » سرویس AppleID is not Active

سرویس AppleID is not Active

سرویس AppleID is not Active
مدل: AppleID-not-Active
سرویس: قابل ارائه است
قیمت: 440,000 تومان

اطلاعات آیفون شما


* IMEI:

* اپل آیدی:

* پسورد:

سوال امنیتی:

تعداد:  
40  5/5 از 40 رای  |   نوشتن نظر
اگر شما نیز از کاربرانی می باشید که با پیام Apple ID is not Active یا This Person is not Active مواجه شده اید ٬ این پیام که گاهی به عنوان verification failed هم شناخته می شود به این معنی است که اپل آیدی شما به علت نقض قوانین اپل ٬ غیرفعال شده است . پیشاپیش بگوییم که معمولا این موضوع ارتباطی با شخص یا شرکتی که اپل آیدی را برای شما ساخته است ٬ ندارد! و به علت تحریم های جدید علیه ایران یا استفاده از گیفت هایی سرقتی و ... رخ می دهد .
 
در این صورت همانند تصویر زیر پیام غیرفعال بودن اپل آیدی را دریافت می کنید و درصورتیکه این اپل آیدی بعنوان آیکلود دیوایس شما قرار گرفته باشد جهت خارج شدن از آن حتما می بایست ابتدا آن را فعال کنید! اکیدا توصیه می کنیم که بعد از فعالسازی اپل آیدی هرچه سریع تر از آن خارج شده و از یک اپل آیدی معتبر استفاده نمایید و حتما نیز لوکیشن سرویس خود را غیرفعال کنید ٬ زیرا اپل روی این اپل آیدی حساس شده و امکان غیرفعال شدن آیدی در آینده نیز وجود خواهد داشت .
 
برای سفارش فعالسازی اپل آیدی ٬ هرچه اطلاعات کامل تری از اپل آیدی و دیوایس مورد نظر داشته باشید زمان انجام آن کمتر خواهد بود . اطلاعاتی نظیر : اپل آیدی و پسورد الزامی بوده و سوالات امنیتی همراه و تاریخ تولد اختیاری می باشد . پیشنهاد می کنیم بعد از ثبت سفارش ٬ عکس صفحه اپل آیدی خود را برای همکاران ما در واتس اپ یا تلگرام ارسال نمایید تا سفارش شما در زمان کمتری انجام شود .
 

زمان فعال سازی اپل آیدی : 1-6 ساعت کاری
 

ضمنا شما مشتریان گرامی می توانید جهت جلوگیری از لاک یا دیسیبل شدن اپل آیدی و همچنین غیرفعال شدن آن ٬ اپل آیدی با گارانتی ۲۴ ماهه خریداری نمایید ٬ 

 

apple id is not active فعال سازی اپل آیدی

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

پشتیبانی اینستاگرام آیفون آنلاکر

تلگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی واتس اپ آیفون آنلاکر

خرید کلاب سیم

پشتیبانی آیفون آنلاکر