آیفون آنلاکر » سرویس حذف آیکلود » سرویس AppleID is not Active

سرویس AppleID is not Active

سرویس AppleID is not Active
مدل: AppleID-not-Active
سرویس: قابل ارائه است
قیمت: 550,000 تومان

اطلاعات آیفون شما


* IMEI:

* اپل آیدی:

پسورد:

* سوال امنیتی:

تعداد:  
10  5/5 از 10 رای  |  نوشتن نظر
اگر شما نیز از کاربرانی می باشید که با پیام Apple ID is not Active یا This Person Record is inactive مواجه شده اید ٬ این پیام به این معنی است که اپل آیدی شما از دست رفته است! البته این موضوع ارتباطی با شخص یا شرکتی که اپل آیدی را برای شما ساخته است ٬ ندارد! و به علت تحریم های جدید علیه ایران رخ داده است .
 
در این صورت همانند تصویر زیر پیام غیرفعال بودن اپل آیدی را دریافت می کنید ٬ زمانی که این اپل آیدی بعنوان آیکلود دیوایس شما قرار گرفته باشد ٬ آنجاست که اگر اطلاعاتی از اپل آیدی خود داشته باشید می توانید بجای استفاده نمودن از سرویس iCloud Remover و هزینه بالای یک میلیون تومان٬ دیوایس خود را با هزینه کمتری نجات دهید !
 

همانطور که میدانید هزینه حذف اپل آیدی بیش از یک میلیون تومان است و برای بسیاری از دیوایس ها نظیر آیفون های سری ۵ یا حتی آیفون ۶ ٬ توجیح اقتصادی ندارد! با این اوصاف در صورتی که شما اطلاعاتی نظیر : اپل آیدی ٬ پسورد و سوالات امنیتی و همچنین شماره سریال دیوایس مورد نظر را داشته باشید می توانید با هزینه کمتری یعنی حدود‌ 45٪ کمتر بابت حذف اپل آیدی و آیکلود خود اقدام فرمایید .

توجه فرمایید : اگر اپل آیدی شما کارتی بوده و کارت آن را موجود دارید و یا ایمیل اپل آیدی آن را می دانید ٬ احتمال دارد که با هزینه کمتری حذف اپل آیدی شما امکانپذیر باشد٬ در این خصوص با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید . 

 

زمان آنلاک اپل آیدی : 1-7 روزکاری

apple id is not active

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

پشتیبانی تلگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی اینستاگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی واتس اپ آیفون آنلاکر

پرداخت با بیت کوین

پشتیبانی آیفون آنلاکر