آیفون آنلاکر » سرویس حذف آیکلود » سرویس AppleID is not Active و فعالسازی اپل آیدی

سرویس AppleID is not Active و فعالسازی اپل آیدی

سرویس AppleID is not Active و فعالسازی اپل آیدی
مدل: AppleID-not-Active
سرویس: قابل ارائه است
قیمت: 450,000 تومان

اطلاعات آیفون شما


* IMEI-SerialNumber:

* اپل آیدی:

* نام اپل ایدی در Settings:

تعداد:  
70  5/5 از 70 رای  |   نوشتن نظر

دی اکتیو شدن اپل ایدی


اگر شما نیز از کاربرانی می باشید که با پیام Apple ID is not Active یا This Person is not Active مواجه شده اید ٬ شاید بخواهید بدانید که علت دی اکتیو شدن اپل ایدی چیست؟ مشکل اکتیو نبودن اپل ایدی چیست یا اصلا نات اکتیو یعنی چه؟ این پیام یا همان ارور this apple id is not active به این معنی است که اپل آیدی شما به علت نقض قوانین اپل ٬ غیرفعال شده است . پیشاپیش بگوییم که معمولا این موضوع ارتباطی با شخص یا شرکتی که اپل آیدی را برای شما ساخته است ٬ ندارد! و به علت استفاده از گیفت خریداری شده با حساب های هک شده ٬ money back (برگشت وجه به حساب متصل به ایدی) ٬ تغییر ای پی متعدد از کشورهای مختلف در روز و ... رخ می دهد .
 

اکتیو کردن اپل ایدی

حال باید بررسی نماییم که چگونه اپل ایدی را اکتیو کنیم و آموزش اکتیو کردن اپل ایدی را شرح دهیم.

اگر همانند تصویر زیر پیام غیرفعال بودن اپل آیدی را دریافت می کنید (this apple id is not active) و درصورتیکه این اپل آیدی بعنوان آیکلود دیوایس شما قرار گرفته باشد جهت استفاده و یا حتی خارج شدن از آن  حتما می بایست سرویس فعالسازی اپل ایدی و رفع مشکل نات اکتیو اپل آیدی را سفارش دهید ٬ زیرا در حالتی که اپل ایدی نات اکتیو یا غیرفعال است حتی امکان خروج از اپل ایدی را نخواهید داشت! اکیدا توصیه می کنیم که بعد از فعالسازی اپل آیدی هرچه سریع تر از آن خارج شده و از یک اپل آیدی معتبر استفاده نمایید و در صورت تمایل به استفاده از همین ایدی حتما لوکیشن سرویس و فایند مای ایفون خود را غیرفعال کنید ٬ زیرا اپل تا مدتی روی این اپل آیدی تازه فعال شده حساس بوده و در صورت تکرار نقض قوانین ممکن است اپل آیدی شما را مجدد غیرفعال نماید .
 

شرایط فعال كردن اپل ايدی

لطفا دقت نمایید در زمانی که اپل ایدی شما با پیام this apple id is not active مواجه شده و غیرفعال است٬ به علت عدم امکان ورود به سایت اپل به هیچ عنوان امکان تغییر در اطلاعات اپل ایدی وجود ندارد ٬ ضمن اینکه جهت تغییر پسورد حتما به تاریخ تولد و سوالات امنیتی صحیح اپل ایدی نیاز است که آیفون آنلاکر این اطلاعات را از شما دریافت نمیکند پس قطعا امکان دسترسی به حساب شما را نیز نخواهد داشت .

به همین دلیل چنانچه بعد از فعالسازی متوجه شوید که پسورد شما اشتباه بوده و با سوالات امنیتی و تاریخ تولد امکان ریست نمودن پسورد را ندارید ٬ آیفون آنلاکر مسئولیتی در این خصوص ندارد زیرا فعالسازی اپل ایدی شما با موفقیت انجام شده است . هرچند که در صورت تمایل شما می توانیم اپل آیدی را برای آنلاک و ریست پسورد  بررسی و اعلام هزینه نماییم  .

زمان فعال سازی اپل آیدی : 1-3 روزکاری

 

** درصورتیکه یکبار برای فعالسازی اپل ایدی اقدام شده و ایدی شما فعال نشده 

با این سرویس امکان فعالسازی ندارد ٬ برای استفاده از سرویس پریمیوم با پشتیبانی تماس بگیرید**
 

apple id is not active فعال سازی اپل آیدی,دی اکتیو شدن اپل ایدی,مشکل غیر فعال شدن اپل ایدی

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

پشتیبانی اینستاگرام آیفون آنلاکر

تلگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی واتس اپ آیفون آنلاکر

خرید اپل ایدی عمده همکار

پشتیبانی آیفون آنلاکر