» » سرویس AppleID is not Active

سرویس AppleID is not Active

سرویس AppleID is not Active
مدل: AppleID-not-Active
سرویس: قابل ارائه است
قیمت: 450,000 تومان

اطلاعات آیفون شما


* IMEI:

* اپل آیدی:

پسورد:

* سوال امنیتی:

تعداد:  
2  5/5 از 2 رای  |  نوشتن نظر
اگر شما نیز از کاربرانی می باشید که با پیام Apple ID is not Active یا This Person Record is inactive مواجه شده اید ٬ این پیام  به این معنی است که عملا اپل آیدی شما از دست رفته است! البته این موضوع ارتباطی با شخص یا شرکتی که اپل آیدی را برای شما ساخته است  ٬  ندارد!   و به علت تحریم های جدید علیه ایران رخ داده است .
 
در این صورت همانند تصویر زیر پیام غیرفعال بودن اپل آیدی را دریافت می کنید ٬ زمانی  که  این اپل آیدی  بعنوان  آیکلود دیوایس شما قرار گرفته باشد ٬ آنجاست که اگر اطلاعاتی از اپل آیدی خود داشته باشید می توانید بجای استفاده نمودن از سرویس iCloud Remover و هزینه بالای یک میلیون تومان٬ دیوایس خود را با هزینه کمتری نجات دهید !
 

همانطور که میدانید هزینه حذف اپل آیدی بیش از یک میلیون تومان است و برای بسیاری از دیوایس ها  نظیر  آیفون های  سری ۵ یا  حتی  آیفون ۶ ٬ توجیح  اقتصادی  ندارد!  با  این  اوصاف  در صورتی که شما  اطلاعاتی  نظیر :  اپل آیدی  ٬  پسورد  و  سوالات امنیتی و همچنین شماره سریال دیوایس مورد نظر را داشته باشید می توانید با هزینه کمتری یعنی حدود‌ 45٪ کمتر بابت حذف اپل آیدی و آیکلود خود اقدام فرمایید .

توجه فرمایید : اگر اپل آیدی شما کارتی بوده و کارت آن را موجود دارید و یا ایمیل اپل آیدی آن را می دانید ٬ احتمال دارد که با هزینه کمتری حذف اپل آیدی شما امکانپذیر باشد٬ در این خصوص با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید . 

 

زمان آنلاک اپل آیدی : ۷-۱۵ روزکاری

apple id is not active

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

 

پشتیبانی آیفون آنلاکر

پشتیبانی تلگرام آیفون آنلاکر 

گواهینامه ssl - certum