آیفون آنلاکر » سرویس حذف آیکلود » سرویس AppleID is not Active

سرویس AppleID is not Active

سرویس AppleID is not Active
مدل: AppleID-not-Active
سرویس: قابل ارائه است
قیمت: 650,000 تومان

اطلاعات آیفون شما


* IMEI:

* اپل آیدی:

پسورد:

* سوال امنیتی:

تعداد:  
16  5/5 از 16 رای  |   نوشتن نظر
اگر شما نیز از کاربرانی می باشید که با پیام Apple ID is not Active یا This Person Record is inactive مواجه شده اید ٬ این پیام به این معنی است که اپل آیدی شما از دست رفته است! البته این موضوع ارتباطی با شخص یا شرکتی که اپل آیدی را برای شما ساخته است ٬ ندارد! و به علت تحریم های جدید علیه ایران رخ داده است .
 
در این صورت همانند تصویر زیر پیام غیرفعال بودن اپل آیدی را دریافت می کنید ٬ زمانی که این اپل آیدی بعنوان آیکلود دیوایس شما قرار گرفته باشد ٬ آنجاست که اگر اطلاعاتی از اپل آیدی خود داشته باشید می توانید بجای استفاده نمودن از سرویس iCloud Remover و هزینه بالای یک میلیون تومان٬ دیوایس خود را با هزینه کمتری نجات دهید !
 

همانطور که میدانید هزینه حذف اپل آیدی بیش از دو میلیون تومان است و برای بسیاری از دیوایس ها نظیر آیفون های سری ۵ یا حتی آیفون ۶ ٬ توجیح اقتصادی ندارد! با این اوصاف در صورتی که شما اطلاعاتی نظیر : اپل آیدی ٬ پسورد و سوالات امنیتی و همچنین شماره سریال دیوایس مورد نظر را داشته باشید می توانید با هزینه کمتری یعنی حدود‌ 45٪ کمتر بابت حذف اپل آیدی و آیکلود خود اقدام فرمایید .

زمان آنلاک اپل آیدی : 1-7 روزکاری
 

ضمنا شما مشتریان گرامی می توانید جهت جلوگیری از لاک یا دیسیبل شدن اپل آیدی و همچنین غیرفعال شدن آن ٬ اپل آیدی با گارانتی ۲۴ ماهه خریداری نمایید ٬ همچنین اگر از همکاران محترم می باشید برای جلوگیری از بروز مجدد این مشکلات از اپل آیدی کارتی معتبر این مجموعه استفاده نمایید .

 

apple id is not active

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

captcha

پشتیبانی اینستاگرام آیفون آنلاکر

تلگرام آیفون آنلاکر

پشتیبانی واتس اپ آیفون آنلاکر

خرید کلاب سیم

پشتیبانی آیفون آنلاکر